Temat: Dyskusja nowy start
Zobacz pojedynczy post
Stare 03-08-17, 13:53   #207
Zao
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 91
Domyślnie

Cytat:
Napisał Hardyzz Skilzz Zobacz post
1. Set mieszane jakie były kiedys z bonusem do hp i max 1 wneka w itemie.
2. Zmniejszenie obrażeń o 20%
3. Zwiekszenie hp potworów o 20% ( ale tylko zwykłych nie bossów)
4. Poty na mane od profesji. ek male, pall średnie, mag duże,

Podsumowanie.
Odn 1: Wrośnie ekonomia za wszystkie itemy na eq i podniesie to ich wartość, jak więcej wydajemy na expa to za itemy będziemy dostawać wiecej. Ludzie będa odwiedzać mniej opłacalne expowiska dla danego itema a co za tym idzie nie będą oblegane tylko kilka miejsców.
Odn 2 i 3: Da nam przy expieniu o 40% gorszą jakoś expienia jak teraz więc lvl będzie ciężej wbić przy zrobieniu eq będzie to 32% czyli 1/3 gorzej niż teraz a przy pvp będzie to o 28% z bonusowym eq, jeżeli ktoś miał eq 16% i te 20 co zabierzemy to bił o 36% więcej niż planujemy po zmianie będzie bił 28%. przy zerowym eq wychodzi to 20%. Reasumując będzie ciężej expić i ciężej kogoś zabić więc tylko drużynowe a nie 2 osobowe grupy będą kogoś mogły zabic.
Ods 4. Expiłem każdą postacią i wiem że ekiem da się bez problemy na malych potionach many co do reszty to nie ma z tym żadnego problemu.
Co do expa za ludzi jest to bez różnicy bo i tak najpierw ten dostanie za jednego a potem padnie i on go dostanie więc prawdopodobnie wyjdzie to na zero.
To wystarczy do polepszenia wszystkiego co miało problem wcześniej.
Zmniejszyć DMG to co innego niż zwiększyć hp potworom, robiąc to jednocześnie mag może dużo stracić mając największe hity z SD, czyli mag przy tym najbardziej ucierpi (a każdy się skarży na ta profesję).
Wszystko jest już przetestowane a tu takie zmiany i wszystko od początku, no nie po to siedziałem tu cały tydzień żeby to ch*** dało.
reszta dla mnie może być, tylko to nie zmienia niczego na korzyść maga ani na to że zwiad duch jest cały czas najlepszą profesją.

Sprawdziłem to co mówił Eremce i faktycznie można by było zrobić coś z tą prędkością maga. Mag z inną profesją na tym samym poziomie biegają podobnie, czasem zdarza się skok prędkości bo odes i hape odes mają je na różnych poziomach, MIMO WSZYSTKO BYM POLEPSZYŁ HAPE ODES.

Co do powiększenia hp potworów o 50%, powstały potwory ciężkie do zabicia i takie których się nie da zabić. Cieżkie czyli Kapłanki, Piromanii, Piaskowe hydry, i wszystkie robione z myślą pod team hunty. Powstał także potwór nie do zabicia czyli Bagienna Hydra która teraz na red hp ma życia na parę SD i ucieka, to zielone coś tak zapierda*** że 349 lvl można ją złapać dopiero w jakimś zaułku.
Zao jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem