Zobacz pojedynczy post
Stare 14-09-18, 14:56   #11
Bryndzaarron
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 169
Domyślnie

Sorry catthon pisalem posta na samym srodku respa rekinow. Ogolnie atak broni zwieksza naprawde mocno dmg i w pvm i w pvp przy czym skill 2h nie daje praktycznie nic a testowalem to z buffami 120 skill->220 skill dmg urosl o okolo 15% dokladnie tyle co zwiekszenie ~3 ataku w broni koniec koncow nie oplaca sie rozdawac pnow w 2h po 130 skillu


Druga sprawa co do DMG jest jak najbardziej OK(jak na lvle 130-140+) zobacze jeszcze z mieczem krolow/szponem/raskolnikiem o ile damy rade zajsc tak daleko. Jedyny problem to dmg na lvlach 25-90 bo rycek 2h na 90lv dostaje jakies 70% swojej calej mocy. Dlatego proponuje zmniejszyc przyrost dmg na low/mid lvlu


Trzecia sprawa to jest exp jaki krece tym ryckiem ja nie narzekam ale... na c-pvp da sie zrobic podobno na gorskich 1.1kk/h z takim dmg lub podobnym do mojego gdzie pancerze nie maja takiego bonusu i wtedy nie respi, a tutaj wykrecenie 1.5kk/h na gorskich to rekord z duzym ryzykiem bo pomimo tego ze posiadam bitewny pancerz +2 i legi +2 oraz blogo amulety i pierscien rekrutera korony to dostaje z kamieni hity po 250 8x 170-180 (sredni hit z kamienia) i nie mam okolo 1.5k hp nie zaleznie od tego jaki set posiadam klatuje do 6 gorskich a raz mialem 7 ale zakonczylem takie praktyki jak mi 4 zjechaly hp z 3000 do 800 w 1 turze (naprawiam eq co kolko jak cos bo po 10% zniszczenia leci czyli 50% na refill)
Bryndzaarron jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem