Zobacz pojedynczy post
Stare 27-08-13, 02:55   #42
apophenion
 
Zarejestrowany: Cze 2013
Postów: 6
Domyślnie

1. Abitańskie Monstrum - A teraz pomyślmy dlaczego... Ahh no tak... Patrząc na to że jest to potwór questowy którego najczęściej się spotyka przy wykonywaniu misji, jest stanowczo za mocny, zbyt mocne dmg moim zdaniem.

2. Mysmenia - Przesadzone dmg, marny loot... po wybiciu ok 50. nie spadło kompletnie nic :)

3. Szeregowy - To już jest poprostu śmieszne... Taki nowy gracz wybiera się na krasnoludy... niby fajnie ładnie wszystko mu sprawnie idzie a tu nagle wyskakuje Szeregowy... Pierwsze skojarzenie z Dwarf Soldier który wcale nie był taki mocny więc nacieramy na niego... a tutaj nagle dostajemy placka za 90 i co się dzieje, nie obkupiony nowy gracz nie ma zbytnio szans w starciu z nim.

4. Widmo - No wydaje mi się że mana drain to on ma zbyt zajebisty... Drain po 4~~ many w moim przypadku to chyba za wiele?

5. Troll Twardziel - Powiedzcie mi... dlaczego on klepie wszystkie moby dookoła pożerając przy tym exp hm..?

6. Drzewce - Nigdy nie spotkałem tam nikogo... ciekawe dlaczego? Odpowiedź jest prosta, tak kolosalne waste że szok.. jeżeli na wejściu łapiemy już mana drain, parala odebranie draina byłoby dobrym wyjściem...

7. Rekinołaki - Przesadzone dmg / ilość hp...

8. Żywioły Energi/Wody - No moim zdaniem tak samo jak w większości przesadzone dmg

9. Wiwerna - Dlaczego na yellow hp zaczynają już uciekać ?

10. Zabójczynie - Zbyt szybki atak, w przeciągu chwili może zadać ciężkie obrażenia, patrząc na jej hity zauważone przeze mnie 50-100 nie są spore ale jak atakuje 3-5x pod rząd to coś tu nie halo ta?

11. Kościej - Niby nieumarły a zapierdala jak Usain Bolt

Wymieniać można by było w nieskończoność... No ale zabrakło by czasu :D

Ostatnio edytowane przez apophenion ; 30-08-13 o 02:31
apophenion jest nieaktywny