Zobacz pojedynczy post
Stare 06-10-18, 14:09   #16
Astero
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 115
Domyślnie Odp

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
1. Spawn jest używany, można tam robić przyzwoite k/h z dobrym lootem.
5. Tak jakby... nie napisałeś ani jednego argumentu. Rozumiem jaki jest argument - jestes rycerzem alchemikiem i chciałbyś bić te potwory mocniej niż inni. Na tej zasadzie moglibyśmy jednak wszystkim potworom dać wrażliwość na światło/mrok/żywioł naraz.
6. Można trenować na innych potworach/można trenować z innymi graczami. Ten temat był już wałkowany. Jest zmiana, smokowi oberwało się przy okazji, ale są alternatywne rozwiązania.
7. Problem w dmg rycerza w PVP, przy zwiększeniu mu dmg do 108%.
J.w. w przypadku bełtów i strzał - myślimy nad innym rozwiązaniem.
Łamliwości - trochę skomplikowane (dodawanie nowych czarów), ale zanotuję sobie jako opcję na kiedyś.
Puginały - Zanotuję sobie, ale pewnie nie uda się przeforsować.
Atak kosturów - kosturów nadal można używać w walce drużynowej. Ale do rozważenia.
Zwiadowca na aktualizacji najbardziej skorzystał (obok rycerza 1h), dodatkowo niewykluczone, że będą kolejne pozytywne zmiany.
8. Jak dla mnie - nie można tego zmienić kiedy ludzie już poświęcili czas na trening. Byłoby to niesprawiedliwe. Plus skillowanie jest fakultatywne, po to są PNy.
9. Taki charakter wojownika, nie musi mieć wszystkiego wymaksowanego. Na tych poziomach nadal spokojnie konkuruje z magiem, a inni wojownicy wcale nie są od niego lepsi. Nie widzę powodu dla tej zmiany.
Nie obchodzi mnie szczerze moje czy mi będzie dobrze(gdybym tak robił znam lepsze potwory do dodania im wrażliwości ) jak rekinołaki w sumie je można też by dopisać :D. Duchownym czy alche czy ele śmigasz "Kościane/upiory/katasy" 3 spoty , gdzie NEKROMANTA ma 90% potworów wrażliwych po 15-10% na mrok .... cmon jaki większy argument można tutaj zasugerować ? ( JESTEM JEDYNYM WOJEM DUCH /ALCHEMIKIEM NA SERWIE ) Ciekawe dlaczego to połączenie jest tak bardzo nie grywalne może dlatego iż tylko w nocy od 21 do 7 altarońskiem opłaca się biegać po respach nieumarłych to czemu by nie dodać kilku respów w dzień ? < .

Chętnie usłyszę od cb zamienniki na których można skilować tak jak przedtem na moich przykładach jeśli można oczywiście

Zmiejszenie % łamliwości to raczej tylko zmiana kilku cyferek , tak ze spelem byłby większy problem albo opcja jest słabsza wersja yase unara na te bronie

Sam mówisz , że skilowanie jest fakultatywne ktoś mógł skilować bądź nie chciał , teraz jest tak samo tylko osoby , które zdecyduja się na ta ściężkę będą miały troche wygodniej. Ogólnie rozumiem , że osoby które wczesniej skilowały mogą zacząć płakać o to , że teraz się szybciej skiluje i by chciały jakiś zwrot czy coś ale skilowanie jest własnym wyborem .

"7. Problem w dmg rycerza w PVP, przy zwiększeniu mu dmg do 108%.|

"Sam mówiłeś , ze na comunity nie ma pvp ", a na sezonowym pvp zakopuje się samo w ziemi (bądź to były słowa Selbo) .

Jeśli jest jakieś inne inne rozwiązanie , dual dostał buff / 1h dostał buff / 2h obrywa więcej . Głownym problem 2h woja woja jest słaby przelicznik skili do dmg , lepiej ładować w siłe niż w 2h .
Astero jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem