Temat: Zapowiedź I
Zobacz pojedynczy post
Stare 13-04-14, 13:57   #29
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cytat:
Hyhy zauważ, że skład Administracji zmienił się o 180 stopni, to co się podobało poprzedniej nie musi się podobać obecnej i na odwrót.
Czyli rozumiem, że zmiana nazw profesji (i kombinacji tego) nie podoba się obecnej administracji, etc?
I kto mówi o dodawaniu ogródka alchemicznego... wiele było pomysłów, wiele rzeczy wymaga napraw, wiele rzeczy jest do zrobienia, a Altaron z fazy "bety" wyjdzie nieprędko.

Cytat:
I tak szczerze... w ciągu 2 miesięcy zrobili więcej rzeczy do upa niż od maja zeszłego roku do lutego roku obecnego, no i naprawili błędy, których się 3 lata naprawić nie dało. Dlatego obecne hejty mnie bardzo irytują. :D
Aha, czyli gracze powinni być teraz happy ze wszystkiego i wszystko łykać jak głodny pingwin rybę, bo skoro wcześniej było gorzej, to teraz jest raj? Huhs. If ya say so. A mnie irytuje, jak ktoś za wszelką cenę próbuje mi wmówić, że nie mam prawa do krytyki, bo teraz administracja coś robi. ;)
A co śmieszniejsze, w tym temacie poruszyłem głównie temat tego, że nie podoba mi się forma zapowiedzi. I tego już nikt nie skomentował. ;d
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem