Zobacz pojedynczy post
Stare 03-11-18, 12:42   #24
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Właściwie nawet nie wiem jak to skomentować... Życzę Ci powrotu do zdrowia.
A przedmiotami i postaciami się odpowiednio zajmę.
Jedyny punk regulaminu pod jaki można się podpiąć a który de fakto nie jest złamaniem regulaminu to IV.10

Gracz został zbanowany za grę na wielu komputerach (i ok prawidłowo wg. regulaminu.
Gracz nie wykorzystał żadnego błędu gry, a jedynie skorzystał z faktu że Admin zachowywał się schematycznie, a on to zauważył i potrafił w odpowiedni sposób wykorzystać. O czym to świadczy ? Mianowicie o tym że maci do czynienia z osobą bardzo spostrzegawczą i kreatywną (specjalnie nie piszę że inteligentną choć też tego nie wykluczam).
Uważam, iż dobrze jest że takie osoby są. Pozwala to spojrzeć na pewne rzeczy z innej perspektywy.

Cytat:
Napisał Psimgoth Zobacz post
Najlepsze jest to że mają tak wyjebane na ten licor, a jak przeszmuglowałem itemy z kontynentu na licor to od razu ban na 31 dni i że będą starać się odzyskać te przedmioty. Trochę hipokryzja.
Nie wiem czy rzeczą właściwa było banowanie bądź co bądź bardzo zapalonego gracza. Fakt że opisanie tematu w ten a nie inny sposób nie było zbyt mądrym posunięciem. Te śmiechy i pisanie że masz na coś wyjebane. Chociaż w pewien sposób to rozumiem ponieważ wiedziałeś że skończy się to BANem tak czy inaczej.

@Selbo widzisz i w tym punkcie kolega przewidział wasze działania, pomimo iż jak pisałem wyżej nie widzę tutaj żadnego złamania regulaminu gry. Przypomnijmy, że to ADMIN przetransportował itemy razem z graczem.

Cytat:
Napisał neilran Zobacz post
Licor to wisienka na torcie Altaronu.

Przypominam noobom że wszyscy jesteśmy Licoryjczykami :)
I tu się zgodzę. Może z punktu widzenia starych graczy jest on niepotrzebny ale skoro jest i znajdują się chętni aby właśnie tam zagrać to czemu miałoby go nie być ? Wymaga tylko lekkich poprawek.

@Wesoły Kupiec Gdzieś ty się podziewał jak Cię nie było. Miło Cię znowu usłyszeć :D
Zetix jest nieaktywny