Zobacz pojedynczy post
Stare 01-03-12, 10:35   #84
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cytat:
Napisał dawid2910 Zobacz post
Po pierwsze o ile sie nie myle przklinanie nawet przez linki jest zabronione tak samo jak obelgi wobec innych graczy. Kazdy gracz ma prawo wyrazac swoje zdanie na forum. Co do profesji typu zielarstwo czy gornictwo jest juz zrecznosc i niepotrzebne bedzie rozdrabnianie sie do takich rzeczy . Metale przetapiaja hutnicy nie gornicy^^ . Profesje typu kowalstwo czy tez krwawiectwo polegajace na szyciu nowych ubran było by tak samo bezuzyteczne jak robienie mikstur przy pomocy alchemi a dokładniej mowiac mikstury łatwiej kupic w sklepie niz poswiecac czas na ich robienie. Pomysł ze zbrojami mogł by sie sprawdzic jedynie gdyby graficy zrobili zbroje co około 5 pozomow. Jubilerstwo swietny pomysł do tego sam jubiler mogł by sobie przetapiac metale a twozenie nowych kamieni nie sadze by było potrzebne lepiej było by gdyby dodano je poprostu do potworow.Szycie plecakow i peleryn musze przyznac ze nie jest złym pomysłem pozniewaz wiekszosc materiałow nie ma zastosowania plecaki mogły by miec znacznie wieksza ilosc slotow niz 22 biorac pod uwage ze musimy przekładac tak rzeczy a jesli juz robimy peleryne mozna by tez zrobic pasy. A shematy o ktorych mowisz czyli jak sie nie myle Inscription powinny byc osobna profesja dzieki ktorej mozemy rozczytywac zwoje z przepisami jak i te do ulepszania ekwipunku. Do tego profesje te nie powinny kolidowac ze soba to znacyz ze pajeczyny nie powinny byc tak samo potrzebne do robienia mikstur w alchemi i plecakow poniewaz ceny takich znacznie by wzrosły a co za tym idzie jednej z profesji nie opłacało by sie robic danego przedmowiotu ze wzgledu na zbyt wysoka cene materiałow. I ostatnie bron palna w altaronie? To chyba zart ale jesli uwazasz ze to taki dobry pomysł mozna by przeprowadzic na ten temat ankiete.
Odniosę się do tego po kolei, ładnie, abyś może w końcu zrozumiał.

1. Przeklinanie/obrażanie - pochwal się lepiej swoją PW jaką mi wysłałeś. Temat uważam za zamknięty. Chyba, że znowu chcesz mi jechać na Privie, go4it.
2. Każdy ma prawo, a jakże. A ja mam prawo zjechać głupie rozumowanie.
3. Huty powstały dopiero po XV wieku. Sam się na to złapałem parę stron temu, polecam najpierw poszukać informacji o czym się mówi. Na początku niekoniecznie górnicy przetapiali rudę, ale prędzej już kowale.
4. I nie wiem czy zauważyłeś, ale są mikstury/twory alchemiczne, których nie możesz kupić. I tym samym alchemia nie jest tak bezużyteczna jak Ci się marzy. I Attax podkreśla wiele razy, że chodzi o nowe przedmioty, niemożliwe do wykonania lub ciężkie do zdobycia z czegoś. To faktycznie, łatwiej kupić coś, czego się kupić nie da.
5. A czemu co 5 poziomów? Starczy, że kowale mogliby robić lepsze/gorsze wersje obecnych i obecne, a już byłaby to alternatywa i źródło zarobku, bo komu się nie marzy magiczna zbroja wszechobecnego rozpieprzu +5?
6. Jubiler i przetapianie metali? Bitch, please. Jak pisałem wyżej, zostawmy to kowalom, a jubilerzy niech się zajmą robotą która do nich należy.
7. Pasy? Może jeszcze skarpetki, rękawiczki, nauszniki i szaliczki? Projekt jest dobry, bo wprowadza wiele rzeczy bez konieczności grzebania w fundamentach i dorabiania kolejnych slotów na ekwipunek, itp.
8. Zarzucasz plagiat, niemal plujesz jadem i w ogóle pozabijałbyś za kradzież pomysłów, a teraz... a teraz proponujesz zrobienie profesji z WoWa? I to tak żywcem, na chama?
Pominę już fakt, że niezłymi idiotami musieliby rzemieślnicy być, aby prosić kogoś o rozczytanie receptury...
9. I dobrze. Rynek, konkurencja, zapotrzebowanie, konflikt interesów. To coś, co nakręca gospodarkę. Zawsze ktoś może po prostu zarobić na pajęczynkach.
10. Broń palna pojawiła się wcześniej niż Twoje huty, także...

No nic, tyle ode mnie, Attax resztę wynotował, uważam, że wszystkie pomysły są całkiem rozsądne, ale wymagają szlifu od twórców (co się da, co się nie opłaca robić i czy w ogóle).
+ Trzeba będzie szerzej w razie czego rozpisać plany, zrobić ich więcej i je odpowiednio zbalansować.
Wicked jest nieaktywny