Zobacz pojedynczy post
Stare 01-03-12, 09:00   #83
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał dawid2910 Zobacz post
Po pierwsze o ile sie nie myle przklinanie nawet przez linki jest zabronione tak samo jak obelgi wobec innych graczy. Kazdy gracz ma prawo wyrazac swoje zdanie na forum. Co do profesji typu zielarstwo czy gornictwo jest juz zrecznosc i niepotrzebne bedzie rozdrabnianie sie do takich rzeczy . Metale przetapiaja hutnicy nie gornicy^^ . Profesje typu kowalstwo czy tez krwawiectwo polegajace na szyciu nowych ubran było by tak samo bezuzyteczne jak robienie mikstur przy pomocy alchemi a dokładniej mowiac mikstury łatwiej kupic w sklepie niz poswiecac czas na ich robienie. Pomysł ze zbrojami mogł by sie sprawdzic jedynie gdyby graficy zrobili zbroje co około 5 pozomow. Jubilerstwo swietny pomysł do tego sam jubiler mogł by sobie przetapiac metale a twozenie nowych kamieni nie sadze by było potrzebne lepiej było by gdyby dodano je poprostu do potworow.Szycie plecakow i peleryn musze przyznac ze nie jest złym pomysłem pozniewaz wiekszosc materiałow nie ma zastosowania plecaki mogły by miec znacznie wieksza ilosc slotow niz 22 biorac pod uwage ze musimy przekładac tak rzeczy a jesli juz robimy peleryne mozna by tez zrobic pasy. A shematy o ktorych mowisz czyli jak sie nie myle Inscription powinny byc osobna profesja dzieki ktorej mozemy rozczytywac zwoje z przepisami jak i te do ulepszania ekwipunku. Do tego profesje te nie powinny kolidowac ze soba to znacyz ze pajeczyny nie powinny byc tak samo potrzebne do robienia mikstur w alchemi i plecakow poniewaz ceny takich znacznie by wzrosły a co za tym idzie jednej z profesji nie opłacało by sie robic danego przedmowiotu ze wzgledu na zbyt wysoka cene materiałow. I ostatnie bron palna w altaronie? To chyba zart ale jesli uwazasz ze to taki dobry pomysł mozna by przeprowadzic na ten temat ankiete.
  • Ja Ci napisze tylko tyle , z broni palnej zrezygnowalem juz dawno strona 4.
  • Schematy/Plany/Przepisy - to po prostu kartka jak zrobić jakiś przedmiot.
  • Inskrypcja bardziej kojarzy mi się z pisaniem tych rzeczy lub tworzeniem nowych.
  • Co do plecaków jak napisałem wyżej to tylko przykładne przedmioty.
  • I bardzo dobrze że ceny by wzrosły
  • Ja tu nigdzie nie pisalem o górnictwie coś ci sie pomylilo. (pisalem tylko tyle ze sie gdzies na ten temat wypowiadales)
  • Nie wiedzialem ze w czasach barbarzynców byli hutnicy - czepiasz się jak zawsze.
  • Ciesze się ze wyrażasz swoje zdanie.

Ostatnio edytowane przez Attax ; 01-03-12 o 09:12
Attax jest nieaktywny