Temat: Leczenie
Zobacz pojedynczy post
Stare 13-05-22, 14:54   #8
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Podbijam temat
Obecnie wojownikiem na 150poziomie kończy mi się skalowanie mojej postaci bo więcej leczyć się już nie będę, jest to trochę smutne z uwagi na to, że moim end gamowym spotem do 400poziomu pozostaną wieczne pokutniki XD. Z uwagi na to, że inne potwory mają taką ilość hp/dmg, że się od nich nie wyleczę moja postać staje się bardzo ale to bardzo ograniczona, bo mając obecnie broń 73ataku jedyne co będę mógł rozwinąć to lekko podnieść skilla w górę, i dokończyć set na %dmg + ew. założyć przeklęty set na 200 poziom, który teoretycznie dużo mi da, ale dalej nie będę mógł sobie pozwolić na bicie czegoś lepszego efektywniej, jak przystało by to na większy poziom.
Dla przykładu:
Mag duchownych w złotym secie na 180poziomie wchodzi na pokutniki, zabija je x2 szybciej niż ja wojownikiem 2h i robi dużo większy exp/pofit. Ten sam mag, zmieniając seta i wbijając 100 poziomów więcej idzie sobie bić legionistów czy jakikolwiek inny spot, na którym prawdopodobnie robi największe cyferki w grze.

Tymczasem wojownik 180poziom 2h, expi sobie na pokutnikach wolniej niż ten 180mag duchowny. Po wbiciu 100 poziomów więcej ubiera przeklęty set, wbija pare skili wiecej, zakłada broń, która da mu może 100dmg w górę z odes rago i dalej będzie tak ograniczony, że jedyne na co będzie mógł pójść to jakieś hrimtury o ile wystoi 3, chociaż w to bym wątpił.

Mam nadzieję, że to co napisałem jest w miarę zrozumiałe i administracja podejmie się tego problemu. To tyle, jeżeli chodzi o pve.
W pvp sytuacja jest jeszcze bardziej tragiczna, 100 poziomów więcej da mi jedynie to, że ustoję 3 tury więcej hehe
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem