Zobacz pojedynczy post
Stare 22-09-17, 18:29   #14
Goferczarnegozla
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 35
Domyślnie

Cytat:
Napisał wojtek12345 Zobacz post
Zdajesz sobie sprawę że edycje temu zwiadowcy kręcili normalny profit na około 120 poziomie ? + na tej edycji moby maja 50% więcej życia i mniej się bije więc profit pewnie będzie dopiero na 150. A chodząc na team hunty zwiadowca na poprzedniej edycji wastował 15t na th gdzie mag wastował wtedy 7t a mieli ten sam dmg praktycznie. Więc na tej edycji będzie na th wastował 25t na refil ? Bo na to wygląda jeżeli używa 60 many za hape odes kpiro z którego uderzy ~250 gdzie mag za 20 many walnie więcej + fakt że ma jeszcze do kupienia bełty które nie mają małej ceny. mam 60 lvl i po raz kolejny mówie nie zrobiłem nigdzie profitu poza czerwiami/dicerosami/gryfami nawet na abi na niewidce mam waste ^.^
Widzisz jak to dobrze ze nasz kolega zza granicy was wyploszyl z renegatow tamtego dnia zdropil 5 kompozytow w przeciagu 4 godzin a pozniej tyle samo mastah nie maja oni teraz problemow z kasa

Ja robie 10k/h exp rycerzem co prawda moge zrobic 90k/h pg ale wtedy 2 -3talary waste na godzine dlatego zbieram skladniki na manasy i czekam az ktos zacznie je hurtem produkowac polecam zrobic to samo

Zreszta ludzie od nas przychodzili do was na respa bo odpalaliscie pk i wastowaliscie siano zeby zabic 35 maga ktory wastowal 100 manas dziwilismy sie skad macie na refill lecac na "gather" co godzine wypierdalajac 300 potow kazdy po nic dobrze ze juz mamy sprawe jasna - nie macie siana i zaczal sie placz
Goferczarnegozla jest nieaktywny