Zobacz pojedynczy post
Stare 22-09-17, 17:50   #12
wojtek12345
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 173
Domyślnie

Cytat:
Napisał Obles Zobacz post
Cóż... zwiadowca rozkręca się po prostu później, wraz z lepsza bronią, amunicją i umiejętnościami.
Musicie w końcu zrozumieć, że nie każdą profesją gra się tak samo, nie każda ma taki sam początek, środkowy i późny etap gry.
Marudzenie tydzień po starcie, gdy biega się z łukiem jest niedorzeczne.

Czekam z niecierpliwością, jak za miesiąc-dwa będą marudzić magowie, których teraz tak wielbicie, a którzy nie będą tak uniwersalną postacią jak zwiadowca w późniejszym etapie gry.
Zdajesz sobie sprawę że edycje temu zwiadowcy kręcili normalny profit na około 120 poziomie ? + na tej edycji moby maja 50% więcej życia i mniej się bije więc profit pewnie będzie dopiero na 150. A chodząc na team hunty zwiadowca na poprzedniej edycji wastował 15t na th gdzie mag wastował wtedy 7t a mieli ten sam dmg praktycznie. Więc na tej edycji będzie na th wastował 25t na refil ? Bo na to wygląda jeżeli używa 60 many za hape odes kpiro z którego uderzy ~250 gdzie mag za 20 many walnie więcej + fakt że ma jeszcze do kupienia bełty które nie mają małej ceny. mam 60 lvl i po raz kolejny mówie nie zrobiłem nigdzie profitu poza czerwiami/dicerosami/gryfami nawet na abi na niewidce mam waste ^.^
wojtek12345 jest nieaktywny