Zobacz pojedynczy post
Stare 16-02-22, 00:07   #18
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
Może przy okazji dodać oświetlenie RGB w kliencie ? Gracze skarżą się także na błyskawice podczas altarońskiej burzy, chodzą słuchy o kilku przypadkach ataku epilepsji.
Odpisałbym, ale pewne odpowiedzi komentują się same.

Wolna wola każdego czy będzie korzystał z ustawień domyślnych czy też jednak zmieni ustawienia graficzne. Faktem jest jednak to że w 99% znanych mi gier mam możliwość ustawień grafiki pod własne preferencje.
@Szuja musisz zrozumieć, że każdy człowiek jest inny jeżeli dla Ciebie nie jest to problemem to się można zwyczajnie odpowiedzieć że nie stanowi to dla Ciebie problemu chociaż z tego co kiedyś pisałeś sam korzystałeś z Lighthacka. Jednak są ludzie którym ten stan rzeczy przeszkadza i naprawdę nie widzę powodu dla którego nie mogłoby to być wprowadzone. Przecież nie da to jakiejś przewagi w PVP ponieważ każdy będzie mógł ustawić to co zechce. Nie zmniejszy z pewnością populacji ludzi grających w Altaron jeżeli już to tylko może choć nie musi zwiększyć.
Doskonale zdaję sobie sprawę z tego jaki ogrom pracy został włożony w efekty świetlne w grze że osoba która nad tym pracowała chciałaby żeby to inni widzieli, ale nic na siłę.

Dla mnie jest naprawdę za ciemno i bez zmiany ustawień karty grać nie mogę bo mnie bolą oczy jeżeli ktoś może i nie jest to dla niego problemem to przecież nie musi nic zmieniać.
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem