Zobacz pojedynczy post
Stare 18-12-11, 00:29   #23
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał irwin546 Zobacz post
Jest sporo chamstwa, patosu, głupoty i polega głównie na biciu potworów - praktycznie nie ma różnicy : D. No i wasza grupa odbiorców - osoby które rozwój skończyły na poziomie gimnazjum (bądź wcześniej, co też się zdarza).

Ja spodziewałem się gry nastawionej na opowiadanie historii i szczerze mówiąc mocno się zawiodłem.
Oj wiesz wyzywajac teraz wszystkich graczy ze skończyli edukacje na poziomie gimnazjum tylko dlatego ze graja na Altaronie to lekka przesada, no ale co do niektórych jednostek może i masz racje. Wiesz ja to sie spodziewalem 500 osob online , duzej mapy itp a co z tego wynikło lasy lisy i pajaki xd brakuje mi np takich miejsc gdzie jest pelno potworow jakies sale z demonami i innmi egzotycznymi potworami, misje na ktore potrzeba wybrac sie w 30 osob lecz wlasnie jaki jest sens tworzenia zadania tak trudnego skoro i tak ono nie zostanie wykonane bo caly serwer raczej sie nie zbierze. Nie ma sensu juz naskakiwac na adminow ze robia ta sama gre tylko z inna nazwa bo to ich gra a ja jak pewnie jeszcze pare osob traktujemy ta gre jako rozrywke.


Sluchaj historia powinna byc przedstawiana w grze za pomoca misji miejsc np taki inq quest , poi quest jedne z najwspanialszych miejsc jakie w tibi widzialem. rozumiem nie wszystko na sraczke. Jednym slowem ciezko sprostać wymagania nas jest kilkunastu/dziesieciu kazdy chce czegos innego wiadomo nigdy wszystkim nie dogodzicie a was jest paru, rozumiem ze kazdy z was ma swoje obowiazki itp jezeli potrzebujecie pomocy to chetnie pomoge nie wiem moge myslec nad misjami cokolwiek byle by niestac nie marudzi a pomoc innym, co z moim pomyslem dotyczacym nowego trainera Altaronu?
link : https://forum.altaron.pl/showthread.php?t=2824

Ostatnio edytowane przez Attax ; 18-12-11 o 00:45
Attax jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem