Zobacz pojedynczy post
Stare 22-07-19, 07:26   #40
combo30
 
Zarejestrowany: Sie 2014
Postów: 33
Domyślnie

Jak na to wszystko patrzę wszystkich jest mi żal (za wyjątkiem paru osób) sprzeczacie się o coś o co nie ma sensu a temat miał być poświęcony zmianom w grze a nie jakimiś osobistym waśniom osobiście mam w dupie(sory za wulgaryzm) co jest między Rudą a Gerwaltem ale to nie jest temat na na takie rzeczy do ku*wy nędzy idźcie na discorda albo zróbcie ustawke albo nie wiem co i wróccie jak się dogadacie(chociaż pewnie nigdy to się nie stanie) dodam tyle "coś się kończy coś zaczyna)
Ps. Dodanie wojowi ele czaru podobnego jak hape tawis może troszkę słabszego od ducha bo w końcu moc żywiołów nie służy tylko do niszczenia.
Argument poty wyzdrowienia są drogie na low lvl a czar się przyda zawsze(oczywiście jeśli wogóle zostanie dodany)
Ps2. Szkoda że altaronie zatracił swojego ducha sprzed kilku lat ale cóż każde co piękne kiedyś się kończy, gracze zrobilisie toksyczni(niektórzy) przez co jest mi ich żal (kurwa ludzie to tylko gra była nie ma co z tego mieć ból dupy)(sory znowu za przeklęśtwo ale jestem tylko człowiekiem i nic na to nie poradze)
__________________
- Zło to zło, Stregoborze Mniejsze, większe, średnie, wszystko jedno, proporcje są umowne a granice zatarte. . Ale jeżeli mam wybierać pomiędzy jednym złem a drugim, to wolę nie wybierać wcale. (Ostatnie życzenie)

Ostatnio edytowane przez combo30 ; 22-07-19 o 09:12
combo30 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem