Zobacz pojedynczy post
Stare 10-09-18, 19:31   #1
Tabela bonusów i strażnik gry
Obles Obles jest nieaktywny 10-09-18, 19:31

Dobry wieczór poniedziałkowy wieczorze! Dziś mam dla Was krótkie, aczkolwiek ważne i treściwe informacje.

Wraz z jutrzejszym, porannym zapisem serwera wprowadzona zostanie nowa "tabela subprofesji", która została wybrana w toku dyskusji i głosowania wśród graczy. Zmiana ta dotyczy oczywiście serwera cPvP.


Kolejną ważną informacją (o ile nawet nie ważniejszą) jest awans, dobrze nam wszystkim znanego Catthona, ze stanowiska doradcy na nowo stworzone stanowisko Strażnika Gry! Catthon będzie jakoby moją prawą ręką a do jego obowiązków będzie należeć między innymi moderowanie forum (co właściwie i tak robi od dłuższego czasu), pilnowanie porządku w grze oraz pomoc w sprawach organizacyjnych. Śpieszcie z gratulacjami i oby noszona od dziś peleryna nie ciążyła mu za mocno!

Chciałbym również nadmienić, że Pregusia pracuje w pocie czoła nad stworzeniem nowego klienta gry, który przyniesie wiele tak długo wyczekiwanych rozwiązań oraz zniweluje problemy z płynnością rozgrywki. Potrzebujemy jednak więcej czasu niż myśleliśmy, gdyż jak zwykle nie zadowala nas stan "dobry". Poprzeczkę wieszamy wysoko a skutkiem tego są opóźnienia, niemniej wszystko wskazuje na to, że do końca miesiąca będziemy mogli cieszyć się właśnie ową nowinką :)! Warto wspomnieć również, że pod przewodnictwem graczy z klanu Hertagon, została uzupełniona informacja o wrażliwościach potworów na naszej, ciągle rozwijanej wiki. Chwała dla twórców!

Ponadto pracujemy nad małą aktualizacją z poprawkami błędów i drobnymi zmianami na świat sPvP - lecz i tutaj potrzebnych nam jest jeszcze kilka dni. Mam nadzieję, że zwiększanie drużyny Altaronu oraz dawanie większej swobody w wybieraniu rozwiązań dla graczy da pozytywny efekt, który wszyscy odczujemy zwiększającą się ilością graczy. Tymczasem zapraszam na serwer sPvP na event, który start ma miejsce dziś o godzinie 20:00.


Altaron.pl

Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	g8bNEOQ.png
Wyświetleń:	20521
Rozmiar:	91.5 KB
ID:	4630  

__________________
To mówiłem ja, Selbo.

Ostatnio edytowane przez Obles ; 10-09-18 o 19:37.

 
Avatar Obles
Obles
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Odwiedzin: 7780
Odpowiedź z Cytatem