Zobacz pojedynczy post
Stare 25-03-16, 15:11   #239
toxic2002
 
Zarejestrowany: Sty 2014
Postów: 10
Domyślnie

Po przeczytaniu tych wszystkich stron tego tematu i wyciągnięciem wniosków uważam że:
Wiele osób pisze, że w Altaronie biegają za wysokie poziomy i dlatego część osób chce resetu, a druga część nie chce stracić swojego poświęconego czasu w tą grę, parę osób napisało że fajnie było jak się miało te 80-120 lvl lecz to też nie do końca prawda, ponieważ na wojnie na takich poziomach obrażenia było za wysokie w stosunku do hp postaci, i jest takie w miarę kompromisowe rozwiązanie w postaci widocznego zwiększenia doświadczenia na poziom, np. od 60-80 poziomu lvl wbijało by się 3 albo 2,5 razy dłużej, czyli taki 300 lvl miał by 150 poziom a 200 miał by 120, oczywiście zostawiając straty tak jak są, żeby za długo się nie odbijało. i tu by wrócił problem który był w czasach takich poziomów, z ilością hp Trzeba by było zwiększyć wtedy punkty hp na poziom i minimalnie zmniejszyć dmg te pomysły zniwelowały by ogromną przepaść jaka jest między graczami i była by w miarę sprawiedliwa

Drugą rzecz jaką zauważyłem w wypowiedziach to to że, Altaron jest za łatwy. Rozwiązując w części ten problem tym co napisałem na górze zostaje temat pieniędzy, grając po resecie zwiadowcą nek-alch było mi bardzo ciężko z kasą dopiero na wyższym poziomie coś się ruszyło, nie mówiąc o tym że ostatnia wojna po której ludzie przestali grać była spowodowana brakiem kasy przed tą ostateczną wojną w moim banku leżało sobie 500 talarów oczywiście zarobioną wtedy kiedy wojny nie było , Przez 2-3 tygodnie wojny straciłem całą tą kwotę, na blessy i na suple i w tym przypadku proponował bym zmniejszyć cenę za blessy wracając do tematu wojny, o ile to co było można było nazwać wojną, walki było bardzo mało a to dlatego, że gracze bardziej myśleli o tym żeby zarobić i wbić lvl na tą wojnę zamiast o samej wojnie.

Ostatni widoczny problem jaki zauważyłem to taki że ludzie nie chcą wydawać kasy na PACC z powodów: nie wiadomo czy ktoś będzie grał, ktoś musi zrobić pierwszy krok, żeby kolejna osoba zrobiła ten malutki kroczek aż powoli server zacznie powolutku chodzić. < To jest ciężkie dla każdego tego typu projektu, dlatego są pewne metody aby od razu wziąć rozbieg, Dużo ludzi wypowiada się w tym temacie dlatego widzę że trochę osób chce grać ale nie zrobi tego pierwszego kroku, i tutaj na temat balansu, nie ważne co zostanie wprowadzone ale to że coś wgl zostanie wprowadzone. Gracz musi poczuć "WOWW" no ale nie każdy będzie chciał wydać kasę żeby spróbował czegoś nowego, dlatego proponuje dać spróbować za darmo czyli dać PACCA np na 3 tyg. Ludzie zaczną widzieć że ktoś gra w tą grę i zaczną przychodzić. Nie można reklamować servera, ale można proponować tzn. gracze sami mogą na innych forach polecać Altaron.

Podsumowując Altaron potrzebuje :

1.Graczy - "Czegoś nowego", zachęty w postaci (PACCA),

2.Poprawy PVP - Lekkiego balansu, tańszych blessów, Mniejszej przepaści między postaciami (zwiększyć doświadczenie na wbicie poziomu razy 2-3 od któregoś poziomu).

3.Stabilizacji - z uwagi na bardzo małą ilość expów z podobną opłacalnością, dodawać respy i nowe potwory. < czy naprawdę tak trudno jest raz na jakiś czas zmienić kolory potwora, jego ataki i zrobić jakieś miejsce dla niego? dla gracza nie jest ważne czy wejdzie jakiś wielki update za rok ale że wejdzie cokolwiek nowego na co nie będzie musiał czekać wieków.


Zao.
toxic2002 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem