Temat: [słowa pisane] Radosne Przemyślenia Kaela
Zobacz pojedynczy post
Stare 17-11-13, 14:42   #7
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Powinienem zmienić nazwę tematu na "Kaela walki z wiatrakami".

Slythio, wiem, że wtedy było inaczej, ale... właśnie. Wtedy było inaczej. Może dlatego, że widziałem, że coś się dzieje, sam robiłem, nie rozumiejąc postronnego gracza, który wciąż pozostawał w szarej strefie. Oficjalnych komunikatów mało lub zero, a jedynie jakieś ciche pogłoski zasłyszane z dziesiątej ręki.
I czemu odpowiesz na jedną rzecz, a nie wszystko? Czemu odpowiadasz na moje czepianie się szczegółów, a nie mówisz nic o braku prac i zastoju? Gdzie są jakieś zapowiedzi? Po co były te ankiety, skoro i tak było wiadome, że nie mają one większego znaczenia w szerszej perspektywie. Pytałaś mnie X czasu temu o to, co możesz zrobić, aby zatrzymać/ściągnąć graczy. Nie tylko nie zostało nic zrobione w tym kierunku, ale wręcz gracze zostali porzuceni samym sobie, niczym sierotki. Warto zostawać czy to już moment, gdy trzeba stąd uciekać? Będzie update, a może Altaronowy zapał się skończył?
Co z pomocą, propozycjami graczy. Co z testami. Co z vox populi?
Natomiast co do złotego setu, to mam nadzieję, że faktycznie został poprawiony, a nie dodano jakieś wartości z powietrza i pozostanie łudzenie się, że to zadziała. Wszak czy nie tak wygląda strategia Altaronu? "Nie warto robić raz, a porządnie, lepiej męczyć po sto razy na odwal się."?

P.S
Odpisywanie na jedną rzecz, gdy temat dotyka dziesięciu na raz, to trochę, przynajmniej dla mnie, zabawne. Doczepić się jednej rzeczy, którą można albo obalić, albo sprowadzić do absurdu, a resztę zignorować. To dokładnie to, o czym pisałem. Rzeczy niewygodne trzeba przemilczeć, przeczekać i udawać, że nie ma problemu.
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem