Zobacz pojedynczy post
Stare 23-09-17, 07:09   #4
mikeleplacido
 
Zarejestrowany: Sie 2013
Skąd: Lublin
Postów: 279
Domyślnie

Cytat:
Napisał sokoskiii Zobacz post
Dmg z runa kuli ognia

02:27 Zadajesz 311 punktów obrażeń ognia do Renegat.
02:27 Zadajesz 311 punktów obrażeń ognia do Renegat.
02:27 Zadajesz 311 punktów obrażeń ognia do Renegat.
02:27 Zadajesz 305 punktów obrażeń ognia do Renegat.
02:27 Zadajesz 305 punktów obrażeń ognia do Renegat.
02:27 Zadajesz 277 punktów obrażeń ognia do Renegat.

Pocisk mroku max 350 w dodatku mam nekromante czyli mag ele bije praktycznie tyle samo z gfb co nekro z pocisku. Uważam ze troche to za duzo bije na małym lvlu.

Co do pomysłow ezzaka dobre z wyjątkiem leczenia.
Też podobają mi się wszystkie pomysły z wyjątkiem leczenia.
Z tego co wiem, głównym atutem maga nekromanty miały być duże obrażania punktowe, zaś maga elementalisty - duże obrażenia od obszarowych czarów żywiołów. Jeśli się nie mylę, to w późniejszej fazie gry różnica w dmg staje się bardziej widoczna.
Trzeba też zauważyć, że gdy nekromanta bije z gfb a elementalista z pocisków, to ich dmg jest podobny do tego, gdy z pocisku bije nekromanta, a z runy obszarowej - elementalista. W mojej opinii nie ma problemu, skoro dmg ele < dmg nekro (bo mimo wszystko jest mniejszy), wraz ze wzrostem poziomu nagicznego różnica w obrażeniach rośnie + na wyższym poziomie nekromanta może używać także run pocisku śmierci.

Dodam jeszcze tylko, że przecież nie zawsze każda profesja czy subprofesja musi "rozkrecać się" tak samo. Tutaj Selbo wypowiada się o łuczniku, ale właściwie można to odnieść także do maga nekromanty:
https://forum.altaron.pl/showpost.ph...8&postcount=10

Ostatnio edytowane przez mikeleplacido ; 23-09-17 o 07:17
mikeleplacido jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem