Zobacz pojedynczy post
Stare 17-01-22, 19:30   #4
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał PowerGamer Zobacz post
Ankieta nie jest obiektywna. Brakuję opcji "Nie".
Jest masa dużo ważniejszych rzeczy do zrobienia w Altaronie.
Misje dzienne możesz zrobić po spaleniu staminy.
Jak przeszkadzają Ci kleszcze, węże i żaby po drodze na spawn to używaj czaru na niewidzialność lub pierścienia.
Ankieta tak właśnie miała wyglądać. Czujesz się pokrzywdzony masz opcje komentarza z której skorzystałeś.
Można zrobić po owszem. Można użyć pierścienia niewidzialności jednak jest problem z ich dostępnością i kosztem, a moja postać nie może skorzystać z niewidzialności.

Co do masy innych ważniejszych rzeczy do zrobienia. Mechanizm zużywania staminy istnieje i skoro stanina nie zużywa się po zabici np. Kury to znaczy że wartość parametru jest ustawiona od >1 więc myślę że zmiana tej wartości na >10000 zbyt wiele czasu by nie zajęła.

Co do rozgniatania tego całego syfu to nie wiem ile to roboty ale jest to szczególnie irytujące zwłaszcza na Kogarze. Do tego brak przejścia w wielu miejscach. Wszystko poblokowane że trzeba chodzić w koło po nieznanych terenach gdzie wszystko zasłaniają drzewa wszędzie są pod nogami gałęzie i pełno robactwa. To jest koszmar nie gra. Zauważ że to jest nielogiczne że jakiś kleszcz blokuje drogę rycerzowi. Jeżeli nie rozgnieść to może chociaz przesuwać powinien jak np Miecznik skrzynki.
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem