Zobacz pojedynczy post
Stare 25-09-12, 19:35   #16
KarolOs
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 179
Domyślnie

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
To udowodnij kto kogo uhnął, gdy leci x UHów naraz. Odpowiedzialności zbiorowej nie stosujemy. Autoheala nie ma nikt - tego jestem pewny.
Jestes w 100% pewny, sprawdziłes wszystkich? Wiadomo ze nikt mądry w depo nie staje z autohealem lub na expie, na akcjach może mają ale przecież ich nie mozesz sprawdzic nawet jak nikt go nie bije. Auto uha rzeczywiscie nie zawsze mozna udowodnic, bo jak jest duzo osób to nie wiadomo kto uha, ale mysle ze jakies sposoby by się znalazły :),


Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Gdy bociłeś Złym Onem na czerwiach na południu otrzymałeś notkę (wow), byłem wtedy doradcą, nie SG. Jako doradca dałem też kilka banów członkom Planu B (w którym wtedy byłem) , np. Dawis. Jako SG zbanowałem i zdeletowałem też wielu graczy Collegium - Yogi Muci, Arhuzz, Nikobelic, Procentowy i 10 innych. Jeżeli nadal chcesz siać propagandę o mojej stronniczości sprawdź najpierw dobrze informacje.
Dałes bany, wow. Wiadomo ze za niektóre rzeczy trzeba koniecznie dawac bany np. sharing bo głównie te wszystkie bany z collegium sa za sharing i to pewnie ktos ci kazał dac bo było duzo skarg, gdy nie ma zadnych skarg a o tym wiesz mysle ze przymykasz oko :)

Wiadomo ze jak sie ma sg / doradce i sie walczy to pomaga sie "troche" więcej dla gildi, i zapewne wielu z was tez by tak robiło ale dlaczego adminstracja z tym nic nie robi? Brak dowodów dlatego że niektórych spraw sie nie da udowodnic, chociaż wszyscy dobrze o tym wiedza to i tak nikt nikt nic z tym nie zrobi :)

Ostatnio edytowane przez KarolOs ; 25-09-12 o 19:42
KarolOs jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem