Temat: [pixelart] Shikate - Pixelart :D
Zobacz pojedynczy post
Stare 05-07-12, 18:32   #354
cinkiwonsz
 
Zarejestrowany: Sie 2011
Skąd: Óć
Postów: 545
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do cinkiwonsz
Domyślnie

Jakbyś nie czepił się orta u Drakona, to dałbym już spokój.
Cytat:
Napisał Shikate Zobacz post
Gdzie tu jest cieniowanie bynajmniej?
Nie jest to poprawna składnia. Poza tym słowo "bynajmniej" jest (co powinno być widać) antonimem wyrażenia "jak najbardziej".
Na przyszłość byłbym nieco bardziej powściągliwy w wytykaniu u innych problemów z pisaniem.

Wiedziałem, że w końcu do tego dojdzie, do porównywania swoich prac z grafikami w Altaron. Słuchaj, nie muszę świetnie malować, żeby zauważyć, że malarz zostawił kupę jednolitego tła. Nie muszę być dobrym fotografikiem, żeby zauważyć, że zdjęcie jest nieostre. Żeby powiedzieć, że mur jest spier... Krzywy, nie muszę być w stanie wymurować lepiej. Nikt tu nie twierdzi, że robi lepsze grafiki niż Ty. Zwracają tylko uwagę na pewne aspekty, nad którymi mógłbyś popracować, żeby Twoje prace były jeszcze lepsze. Jeśli nie chcesz tak tego postrzegać i odpowiadasz atakiem (Zaraz usłyszę, że propozycja zakupu soczewek to nie była ofensywna odpowiedź na kilka nieagresywnych sugestii, tylko spokojna reakcja na atak i czepialstwo, ech...) - trudno. Ja się już zbieram. Mam nadzieje, że pozostali, których także sobie tu nie życzysz, zrobią to samo. Pa.

Edit:
Nie będę pisać kolejnych :re, obiecałem stąd iść, ale... Ręce mi opadają.
Napisałem, że nie muszę być fachowcem, żeby zwrócić uwagę na niektóre szczegóły. Mówię, że to nie atak, tylko sugestie mające pomóc poprawiać jakość prac.
Zwracam uwagę, że zaczyna się porównywanie powyższych prac do altarońskich grafik, co nie ma sensu z tego właśnie powodu, że nikt tu nie twierdzi, że zrobi lepsze.
Co widzę? Jak masz cokolwiek do powiedzenia, zrób lepiej. Te są takie, a altarońskie takie.
Po co to pisałem? Żeby takie posty nie poleciały, bo nie o to tu chodzi. Pochlastać się szarym mydłem...

Ostatnio edytowane przez cinkiwonsz ; 05-07-12 o 19:41
cinkiwonsz jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem