Temat: Dyskusja nowy start
Zobacz pojedynczy post
Stare 17-07-17, 01:30   #37
Zao
 
Zarejestrowany: Gru 2016
Postów: 91
Domyślnie

Cytat:
Napisał grrysikk Zobacz post
Ja bym proponował ;
*Dać leczenie ihami nekro
*efo pvp w czasie warmoda
*zmiejszyć dmg odes rago/hape odes kpiro
*dodać możliwośc ulepszania kuszy w kostce
*delikatnie zbufowac bomby bo po nerfie stały sie kompletnie nieoplacalne
*podzielic miktury dla ek male , rp srednie , mag duze
*wprowadzić 7-10 dniowe yelowki
Świetne pomysły, enfo z expem za ludzi w warmodach, genialne!! może jakieś by były,

Tylko te mikstury by się nie sprawdziły, było to już omawiane

Zastanawiam się po co utrudniać expienie i zarabianie kasy?? jeśli chodzi o kasę to mają ją tylko Ci co bawią się w Alchemie, stała się ona konieczna bo normalnie nie da się zarobić. A jeśli chodzi o expienie to jaki jest cel wydłużenia nudnego czasu na expach, trochę tego nie rozumiem. Przecież expienie to konieczność i nie ma żadnej przyjemność w siedzeniu dłużej na expie na którym każdy wie gdzie jaki kamyczek leży. Czekam na rzetelną odpowiedź

Jeśli na Altaronie mamy parę expowisk które każdy świetnie zna to exp za ludzi jest świetnym pomysłem, utrudnić exp od 70-80 lvl żeby ludzie wbijali lvl na sobie a nie na tych wydeptanych expach, jak dla mnie to za zabicie jakieś osoby w warmodzie mogło by być 100% expa który ktoś straci za śmierć, i wtedy zrobić wolne expienie. Czym mniej nudy w grze tym więcej graczy :D

Jeśli chodzi o pomysł z zwiększeniem hp potworom, to te które się leczą będziemy zabijać 3 razy dłużej,

Cytat:
Napisał Zao Zobacz post



Jeśli na Altaronie mamy parę expowisk które każdy świetnie zna to exp za ludzi jest świetnym pomysłem, utrudnić exp od 70-80 lvl żeby ludzie wbijali lvl na sobie a nie na tych wydeptanych expach, jak dla mnie to za zabicie jakieś osoby w warmodzie mogło by być 100% expa który ktoś straci za śmierć, i wtedy zrobić wolne expienie. Czym mniej nudy w grze tym więcej graczy :D
,
100% expa za ludzi już czuję to kombinowanie ze zmianą profesji, albo daj mi parę lvl oddam Ci jak wrócisz do gry
Ktoś przestaje grać i każdy w gildi +5lvl, różne zagrania wojenne z oddawaniem poziomów. Zły pomysł!

Ostatnio edytowane przez Zao ; 17-07-17 o 01:21
Zao jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem