Zobacz pojedynczy post
Stare 19-01-16, 11:41   #211
Dather
 
Zarejestrowany: Sty 2012
Postów: 155
Domyślnie

Cytat:
Napisał 8741531 Zobacz post
@Dather

Wbiłeś 130lvl do tego jeszcze na serverze nonPvP i ty śmiesz twierdzić, że balans jest ok?
Weź lepiej wyjdz i nie wracaj.
Jakby to powiedzieć :
Jakbym spytał się co wy tu robicie od kąd powstał ten temat ?
Zaległa cisza wręcz grobowa, pomyślałem może szansa wyjątkowa, wychiliłem sie i uderzyłem tak. A Ja wiem jak naprawić Balans..

A BARDZO PROSTO Hity w mobki zostawić a w ludzi zmniejszyć o 50-30 % obecnie czyli defakto jak w moba bijesz 1000 to w człowieka powinno być 350 dmg >?250 dmg ? i wszystko w temacie.

A od Mobów sie odpier!!!!!!!!!!!!!!! tylko dmg w was jest za duzy. W moby jest okej.

Co Ty się czepiasz 130 lvl nie expiłem tylko na klasztorze bo to bije jak posrane. A i tak niema tam czego szukać.

Co do Altaronu to powtarzałem 100 razy ze nie przejdzie to w postaci pvp i npvp jako 1 serwa to powinny byc 2 serwery bo nieda się tego pogodzic.

Co do Obecnego Altaronu nerf na celnosc i sqm zwiada jest żęnadą reszta okej troche z tą como leafą lipa wyszła troche tam do porpawy się znajdzie ale Jest serwer dopracowny jedyne czego brakuje to poprostu aktualzacji map strojów fajnych questów.
Czemu nie zrobicie czegoś na podobę gnomów robi się questy i zwieksza się range na sam koniec ma sie mozliwosc bicia bosów to jest zajebiste.
TEGO TU BRAKUJE.
Mi nie podoba się system sakiewek w takim wydaniu jak jest. Z sakwy powinno leciec mniej pieniążków o jakies 30% a itemy powinny spadać normalnie bo 50h ex-pienia na chillerach i ani 1 świętych butów.
Lepiej miec hajs w itemach bo zawsze ma się go mniej niż z sakwy bo trzeba isc sprzedac a nie zawsze jest to mozliwe nie zawsze człowiekowi się chce i wala się po depo.

I otwieram usta niechaj płynie czyste złoto,a tu drzwi się otworzyły i garbaty Anioł zniknął a ja się obudziłem.....................
Dather jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem