Zobacz pojedynczy post
Stare 09-11-11, 20:53   #9
Luop
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 84
Domyślnie

Cytat:
Napisał maja1414 Zobacz post
Dziekujemy. Daarko Jesteś kozakiem, na forum. Jak mieliśmy 30lvl to oczerniałeś nas że sprzedaliśmy vt, bo i tak nic byśmy nie zrobili. Choć takiej sytuacji pewnie nie było... Wiesz mógłbym powiedzieć teraz spotykając jakiegoś 30 lvl że jest od żyd... od was, bo taki mam kaprys.
Gdy my wbiliśmy lvl równe wam bałeś się wychodzić z dp (srry raz wyszedłeś co Deder i Colens cie sklepali zanim wpisałeś tawis na klawiaturze). Jak wbiliśmy równe lvl jak zero udawałeś, że wyjeżdżałeś na jakieś delegacje, kursy, że nagle musisz się rodziną zająć czyli ogólem takie "pierniczenie". Zostawiłeś swój team. Nie wiem kto jest w takim wypadku frajerem (jak to ująłeś).

O widzisz nasz drogi antysemito w przeciwieństwie do ciebie nie wszyscy maja tutaj na servie 15 lat i chodzą do gimnazjum i nie maja obowiązków dnia codziennego, ale ty to zrozumiesz za kilka lat jak dorośniesz do stworzenie własnej rodziny, pracy itp itd. A tak po za tym co Ci żydzi zrobili że uważasz ich za jakiś noobów 30 lvl.

Cytat:
Napisał Ghall3 Zobacz post
Noon, nie obraź się ale ja się ciesze że grzejesz dp i cieszę się że cały team waskiego też grzeje dp teraz przynajmniej spokój na serwie a nie nakładanie hunta 4free , pamiętam twoje piękne słowa do dziś "myślisz że my pozwolimy sie komuś tu wybić?"

Tak przyznam się niepotrzebnie cie shuntowałem przepraszam ale to jest także element tej gry.
Luop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem