Temat: Paaaprikos96
Zobacz pojedynczy post
Stare 09-03-16, 19:29   #8
paaaprikos96
 
Avatar paaaprikos96
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Skąd: Białystok
Postów: 637
Domyślnie

Robi się coraz ciekawiej ^^
Od czego tu zacząć hmm. Sporo osób głosowało za moim rzekomym 'noobostwem':

* tylu ziomeczków z non-pvp, którzy mnie w ogóle nawet nie znają (xD):
-Dather, który uwielbia twierdzić, że na profanach nie da się zrobić solo profitów!
-Plyteq, typek, który zapewne większość swych przeżyć związanych z grą opiera na podbijaniu Licoru i opanowywanie non-pvp, też ma nikłe pojęcie o mej osobie
-Mr Rov, tyle starczy

-Pasztet, tu się dziwię, sam raczej wyemigrowałeś z pvp na non-pvp, ale wyczuwam tu raczej lekkiego trolla
-Reinkarnator, czysty non-pvp, ja go nie znam, on mnie nie zna, cóż ...
-tomakeo, jak wyżej
-Flax, to nie jeden z tych Hertagończyków, którzy nie wytrzymali presji i poszli na non-pvp? Chyba tak...
-Mikeplacido, swoją drogą też mnie to dziwi, że dalej jestem jednym z tych legendarnych elitarnych wybrańców, zakładam, że raczej też mnie mało znasz :>

* tylu zagorzałych wielbicieli Licoru!:
-dzik2, to chyba ten jeden z tych co biegał za niskopoziomowymi graczami i krzyczał "Giń kurwo!" tak? A poza tym taki dobry Licoryjczyk, ach
-Psimgoth i Rahilux, ciekawe osobniki no nie powiem, goście, co mnie nie znają, spędzili swój żywot na Licorze/non-pvp mnie oceniają!
* i kochani moi z pvp:
-Trixis, tu już się wiele razy wypowiedziałem
-Graata, noo too zajechałeś chłopie :D poległ w Altaronach, poszedł podbijać Mortę, tam też pewnie pz nie odpala na 150 lvl-u
-sokoskiiii, jeśli mnie pamięć nie myli, gość potrafił być bardziej wulgarny w stosunku do innych niż ja! Ale co ja tam wiem...
-Noratl, chłop co poryczał się, bo nie dostał pancerza z bossa :|
-Aloor, raczej troll-choice, z czego go znamy :>

Co chciałem powiedzieć, oceniają mnie osoby, które nic o mnie nie wiedzą, albo co same mają małe powody do bycia nazywania takim 'noobem' (fuu, jakie to brzydkie określeniee).

Pozdrawiam Was wszystkich, czekam na więcej. Życzę Wam wszystkim miłego wieczoru i sukcesów życiowych moi drodzy (żeby nie było, że zawsze jestem taki chaamski, taki wulgaarny i w ogóle niedobry)!

Wasz arogancki Paaaprikos96
__________________

Ostatnio edytowane przez paaaprikos96 ; 09-03-16 o 19:41
paaaprikos96 jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem