Temat: Sezon 2
Zobacz pojedynczy post
Stare 18-06-19, 17:46   #6
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Jeżeli postacie z serwera sezonowego zostaną przeniesione na jakiś NOWY, globalny serwer to ma to wszystko jakiś sens. Uwzględniając to, że są chęci dalszego prowadzenia tego projektu i dążenia do najważniejszej rzeczy jaką jest serwer anglojęzyczny i rozwijanie mapy a co za tym idzie zadań/questów bla bla bla. Chcąc zrobić to co planujecie teraz, tzn. przenieść je na community po zakończonym sezonie w żadnym stopniu nie przyczyni się do jego "odrodzenia". Koło się zatoczy, ludzie pograją miesiąc (może), znajdzie się kilka osób co wbije 200 poziom i co dalej ?
Tutaj kilka moich argumentów przeciw:
1) Przechodzisz całą grę w miesiąc
2) Twojej postaci zostaje obcięty exp o 50%. Trafiasz na serwer(jeżeli grałeś sumiennie przez miesiąc po kilka godzin dziennie ) z 100 poziomem i co k**wa dalej? Jedyne co Ci pozostaje na altaronie to iść expić heh - cudownie.

Widział bym to tak, że nowe(sezonowe) serwery startowały by co 3-4 miesiące.
Serwer sezonowy pozostawał by na tym samym poziomie jaki jest teraz. Mam tutaj na myśli to, że wszystkie obecne zadania dostępne były by w takiej formie jaka jest, bez możliwości robienia nowo dodanych questow etc. Za to na tym "nowym", globalnym serwerze tworzona była by kontynuacja tych "starych zadań" lub dostęp do zupełnie nowych przygód bla bla bla. Coś ala altaron 2.

To tak w wielkim skrócie wszystko wytłumaczone. Do tego wszystkiego potrzeba osób, chęci i oczywiście wynagrodzenia- podnieść cenę statusów szlacheckich, dodać jakiś skromny sms shop (zmiana nicku, zmiana płci, wszelakie ozdoby do domku/postaci i tym podobne).

Jeżeli ktoś jeszcze ma chęci i siły do tego, by bawić się w "odradzanie" altaronu - a jest to spokojnie możliwe, to myślę, że powinien wybrać właśnie
taką drogę, nie patrząc na to co było kiedyś.

Zachęcam do zostawienia łapki w górę i subskrybowania mojego kanału oraz do kliknięcia dzwoneczka, pozdrawiam.
Sledz
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem