Zobacz pojedynczy post
Stare 24-09-13, 13:34   #94
Kubush
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 19
zły Płaczek na masę...

No do kurczaków nędzaków !!! Miałem nie hejtować bo to nie po mojemu, ale z taką hipokryzją wśród graczy i administracji po prostu nie można ! :)

@Zurvy
-Twoje posty sa podkładką do otrzymania doradcy ? Albo dedykowanej wyspy na Altaronie ? Wytłumacz mi jedno skoro każdy Twój post jest stricte "za" zmianami i za tym co piszę każdy z administracji. Dlaczego kutwa DLACZEGOOOO ??? gra co raz mniej osób ! Dlaczego nie ma nowych serwerów ??? Dlaczego Balans jest zły ? Dlaczego PvP jest mizerne? Dlaczego ekonomia jest słaba? I tak wiem że nie znasz odpowiedzi więc wyręczę Ciebie jeśli chodzi o odpowiedź - Bo w Administracji jest sporo niekompetentnych osób, albo było do tej pory bo ta łatka faktycznie coś poprawiła, ale na litość boską na obecny stan serwera(ów) to i tak zmiana nie rzutuje na jego przyszłość -.- . Dodatkowo wypowiedź typu cyt: "Jak juz mowicie "ELITA" ma ogrom kasy. Jesli ta "ELITA" bedzie padala to kasa tez zacznie im topniec. Trzeba grac z glowa w trudniej grze a nie jak dotad grac w gre latwa bez myslenia." jest kompletnie nieprzemyślana. Nie będzie żadnego "padania ELITY" dlaczego ? Bo nie ma na tyle nowej krwi na serwerze żeby zrobić różnicę. Tak właśnie słowo klucz różnica. Nikt ich nie będzie gonił, nikt ich nie będzie huncił. Powiesz że to nieprawda? A ja Ci powiem że tak właśnie będzie i ta Twoja "ELITA" będzie sobie pykać na serwerze PvP jak stary dziadyga fajeczkę na werandzie.

Nowych graczy nie będzie dzięki tej łatce. Nie będzie wspomnianej przeze mnie "różnicy" która nadałby sensu grze.

Do administracji - macie tam sporo ludzi dlaczego wprowadzając te wasze utrudnienia poszliście najmniejszą linią oporu ? I dojebaliście (przepraszam za słownictwo, ale rzeczy muszą zostać nazwane po imieniu) najprostsze zmiany jakie tylko mogły zostać wprowadzone dla utrudnienia gry?
Przecież one są tak prostolinijne...większośc ludzi bez "Doradców" i bez innych tego typu gówien by na nie wpadła -.-. Zaraz odezwą się że "tylko hejtować potrafisz itp. itd. a ja mówię sram na to, a wiecie dlaczego bo są od tego ludzie, którzy powinni się zajmować takimi rzeczami ! To do nich należy analiza i to jest ich praca. Jeśli robić coś porządnie to robić krok w przód a nie krok w bok. Mam nadzieję że ta zmiana jest tylko przedkrokiem dla następnych jeżeli takich nie będzie to powowdzenia.

Ps. Skończcie wreszcie ten silnik bo jak nie to Altaron się skończy -.-
Kubush jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem