Zobacz pojedynczy post
Stare 22-05-14, 06:39   #114
bilsom
 
Avatar bilsom
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Postów: 120
Domyślnie

Cytat:
Napisał Catthon Zobacz post
Czy Arteron leczy się hape tawisem za full?

Skoro tak wam przeszkadza to, że mag mający 500 hp leczy się hape tawisem za 600, to nie widzę problemu w tym, by wprowadzić leczenie max takie, ile ma się życia.

TYLKO PO CO? CO TO KOMU PRZESZKADZA?

Nekromanta elementalista?
No niestety, kosztem żywiołów nekromanta z niego gorszy, niż czysty nekromanta. Alchemik na pewno bije lepiej (znacznie). Ktoś próbował obszarówek? Da się nimi expić? Ile razy musi paść stwierdzenie, że mag jest od obszarówek, zwiadowca jest od 1 targetu, rycerz od blokowania?
Jakim czarem jest sd? W jeden target. Czyli nie jest specjalizacją nekromanty, mimo, że nekromanta ma tę możliwość. Może trzeba w ogóle usunąć sd by zostało to pojęte?

Coś jeszcze komuś wytłumaczyć? Czytam te wszystkie tematy i te wszystkie żale, trochę testowałem i byłem świadkiem tych zmian, z chęcią podzielę się wiedzą, jaką zdobyłem.
usuń sobie głowę mi sd jest potrzebne do pvp, a exp mam w dupie bo ze wszystkiego da się expić, ale ludziom którzy nie walczą od jakiegoś czasu bądź walczyli krótko i nie walczyli magami to nie wiedzą o co chodzi i nigdy tego nie pojmą, żeby to zrozumieć trzeba grać 3 lata na altaronie magiem na serwerze pvp i walczyć. Fabularnie ładnie to przedstawiłeś ale fabułę przynajmniej ci co walczą i z pvp czerpią największą frajdę to mają gdzieś o to i cała prawda :)

Ostatnio edytowane przez bilsom ; 22-05-14 o 06:53
bilsom jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem