Zobacz pojedynczy post
Stare 08-08-18, 15:41   #152
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Widzę, że to Ty cierpisz na te przypadłości co mi zarzucasz. Piszesz jakieś bzdety, a potem na siłę ich bronisz, ale oczywiście nie piszesz nic sensownego tylko wysyłasz jakieś głupie obrazkowe memy.
Co Ty, przyjmuję, nawet bardzo chętnie bym ją zobaczył ze strony Twoich rączek, no ale niestety nie widzę nic ciekawego.


Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Nie napisałam? "Temat założyłam bardziej, żeby poznać opinię ludzi". Umiesz Ty ze zrozumieniem czytać?
W swojej propozycji dodałaś, że proponujesz usunięcie stref npvp, a dzisiaj narzekasz na to, że kolege Ci 40 magik ubił xD.
Napisałaś też, że nie masz ochoty dyskutować nt. swojej propozycji, no bo wolisz poznać opinie ludu.
Tu przepraszam, mój błąd, nie przeczytałem całego tematu, za dużo tego.

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Napisałam tam, że nie będę grać, a potem dodałam, że gram w altaron. Nie wiem co Ty widzisz w tym dziwnego. Za to po mojej wypowiedzi jest Twój bezsensowny post, który nic nie wnosi do dyskusji. Próbujesz tym postem coś wyjaśniać. Ciekawe komu, do siebie go pisałeś? Myślisz, że ja nie umiem czytać ze zrozumieniem i nie wiem o co chodziło autorowi tematu?
Ale po co to zrobiłaś?
Cytat:
Napisał Vahell Zobacz post
Jak ktoś zamierza tam grać to pisaś w komentarzach.

Chyba wyraźnie napisał? NIE UMIESZ CZYTAĆ ZE ZROZUMIENIEM? (capslock bo fajnie wygląda)

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Nie narzekam, po prostu dałam taką propozycję, która moim zdaniem by dodała nieco "smaczku" grze. W końcu nikt się nie spodziewa hiszpańskiej inkiwizycji ani tego, że nagle mu zgaśnie światło i będzie musiał podróżować w kompletnej ciemności.
No ok.

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Nie bez powodu. Zauważ kto pierwszy zaczął pisząc "Masz Ty godność i rozum człowieka? ...".
Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Byłoby wiele więcej, ale to taki temat dla beki, więc się nie wysilam zbytnio xD

Według mnie, to dobrze Ci napisał xD.

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
A Ty w ogóle nikogo nie obrażasz. Złego słowa nie można o Tobie powiedzieć, chodząca świętość. Taki wspaniały i dobroduszny z Ciebie człowiek, że dziwię się, że jeszcze nie masz doradcy w altaronie i nikt nie zbudował Ci pomnika.
No halo, czemu nie mam doradcy na forum wrrrrr.
A no tak, bo przecież nie doradzam nikomu, a też staram się nie obrażać osób które piszą głupoty na forum, tylko im to uświadomić w mniej lub bardziej wrogi sposób :p.

Cytat:
Napisał Ememems Zobacz post
Nie wiem gdzie Ty widzisz, żeby jakaś propozycja była zamknięta. Kup okulary. To, że napisałam, że można zamknąć nie zmienia faktu, że zamknięta nie została i można nadal dyskutować.
Chodziło mi o to, że otwierasz milion propozycji, a w każdej z nich piszesz ALE NO PRZECIEŻ WIEM, ŻE NIC NIE BĘDZIE DODANE, NO BO SELBO HURR DURR LEŃ (capslock bo naprawdę fajnie wygląda).



@Edit

Dziękuję za fajny dialog, to zapraszam na discord, aczkolwiek kanał publiczny altaron DYSKUSJE, się nada do tego wyśmienicie ;].

Wolę by każdy mógł uczestniczyć w "debacie" tak jak tu.

Ostatnio edytowane przez Rahilux ; 08-08-18 o 15:56
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem