Zobacz pojedynczy post
Stare 01-10-19, 03:00   #6
Spellbinder
 
Zarejestrowany: Paz 2019
Postów: 1
Domyślnie

Ja miałem jedynie szczątkową styczność z Tibią, miałem w sumie trzy konta, każdym wyszedłem nie dużo powyżej "Rooka" o ile dobrze pamiętam nazwę. Zdecydowanie łątwiej dla mnie robić inne rzeczy, już nawet dentysta i wizyta u stomatologa to sprawa dla mnie o wiele łatwiejsza.

Dentystyka nie należy do najprężniej rozwijających się gałęzi gospodarki, ponieważ rzadko kiedy nowe technologie są wprowadzane, a to z powodu iż obecnie występujące są w zupełności wystarczające. W zasadzie moja przygoda z moją pracą zaczęła się od wypisywania Dentysta Kraków w Internetach i różnych artykułów, była to całkiem niezła lekcja dla mnie, bardzo przydała mi się na późniejszym etapie życia. Mogę napisać coś wiecej na ten temat, ponieważ sam jestem mieszkańcem Krakowa, urodziłem się w Krakowie i w Krakowie mieszkam :) Do dentysty i stomatologa też chodziłem od małego, chociaż w okresie bycia nastolatkiem była dość spora dziura w absencji u dentysty. Jednak nie mogę o sobie powiedziec, ze jestem Krakusem - poniewaz moi rodzice nie urodzili się w Krakowie. Nie wystarczy urodzić się w tym elitarnym królewskim mieście, by stać się jego pełnoprawnym (według prawa uznanionowego) obywatelem. Dopiero jeśli ja urodziłem się w Krakowie, oraz matka mojego dziecka, które również urodzi i będzie wychowywać się w KRakowie - dopiero wtedy będzie Krakowiakiem :D
Chociaż sam nie mam prawa skorzystać z tego dobrodziejstwa i jestem niejako wykluczony, z czym niczego juz nie jestem w stanie zrobić - bardzo podoba mi się ta zasada. Dentysta w Krakowie to nie jest taka łatwa sprawa, ale do zrobienia https://denta-med.com.pl/pl

Ostatnio edytowane przez Spellbinder ; 09-11-19 o 11:20
Spellbinder jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem