Temat: nerfy i buffy
Zobacz pojedynczy post
Stare 07-03-19, 09:43   #23
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Cytat:
Napisał Medalikarz Zobacz post
Gowno wiesz gdzie expilem to sie nie wypowiadaj ;) i nie tylko ruda gram wiec to drugie, grasz przepakowana profesja z pozyczonym(kupionym za SS czy muszelki eq). Odpal innego najta na tescie bez dokokszonego eq, a nastepnie udostepnij innym, posmieje się jak padasz. Bo znam Cie od strony osoby ubijajacej nowym przyzwance stawiane przez pomocnych, lurujacego khana czy przydupaska na posyłki. Jesteś kolejna osoba której przydaó by się kubeł, ofc jestem za utrzymaniem tarczy dla duchownego ele, jednak kosztem zmniejszenia jego dmg, przez takich płaczków którzy doszli do topki profesja pod tankowanie, a płacza o balans jeszcze w ich strone nikt tu nie gra, bo słuchano właśnie tobie podobnych egocentyków. <kabum pssst>

Ziomek, jestes najbardziej falszywa osoba w tej grze, wiec wracaj do opierdalanaia wlasnego teamu na itemy-za 1/5 ceny.

Ziomeczku. Do 140lvla zapierdalalem w bitewnym secie.
Do 204 we wlasnym swietym secie, cos czego sam nie zdobyłeś profitujac na myskach do 140 :keepo

Khana lurowalem i dawalem na dach alchemikow.

Ale no, jesli ja nie padam co refill jak Ty to jestem noobem, mimo, że maxuje wszystki co pozwala mi przeżyć.
Znam Twoje inne chary, jakies biale damy czy inne 50magi/wyspiarze wiec gg.
Może wieczorem podsumuje Ciebie jak bede na kompie, nie na fonie.
Teraz jedynie mogę zacytować inną osobe:
"Prawda jest taka, jesteś dzbanem".
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem