Temat: [non-pvp] Rokita.
Zobacz pojedynczy post
Stare 30-09-12, 09:06   #39
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Cytat:
Osobiście to czuję się tą całą sytuacją zniesmaczony. Apeluje do Administracji Serwera aby rozwiązała sytuacje w następujący sposób.
Jeżeli żaden z trzech wymienionych przez Majkula magów nie przyzna się dobrowolnie do bota w ciągu 24h. Proponuję odebranie medali całej drużynie. Oczywiście szkoda niewinnych osób, ale otrzymywanie nagród lub wyróżnień w nieuczciwy sposób to nóż w plecy dla tych grających uczciwie.
Chyba. Se. Robisz. Jaja. Dziewczynko?
A ja proponuję odebrania Tobie możliwości wypowiadania się na forum za rzucanie bardzo głupich pomysłów, bo to już nie tylko robi się niesmaczne, ale wręcz groźne dla otoczenia. Takie skumulowanie bredni w jednym miejscu jest w stanie wywołać implozję.

Skoro jesteśmy przy wnioskach, apelacjach i prośbach, to ja z kolei apeluję do administracji altaronu o wycofanie oskarżeń i wystosowanie oficjalnego przeproszenia do grupy za pomówienia, jeżeli nie są w stanie niczego konkretnej osobie udowodnić. Bo, że z Altaronu robi się gra oparta na zasadach państwa policyjnego to widać od dawna, ale jednak mam nadzieję, że jednak jakieś resztki normalnych reguł gdzieś tam funkcjonują.
Jeżeli mają padać jakieś bany czy unieważnienia za coś, to prosiłbym też o bana dla gracza Dakashi, wszak też tam stał i też mógł uhnąć, wespół z kimś, przez co skumulowało się do wartości 1100+.

Pozdrawiam,
Kael
Wicked jest nieaktywny