Temat: [non-pvp] Rokita.
Zobacz pojedynczy post
Stare 29-09-12, 23:54   #31
Attax
 
Avatar Attax
 
Zarejestrowany: Paz 2011
Postów: 400
Domyślnie

Cytat:
Napisał Majkul Zobacz post
No z magów to tam byli:
Empirator - 99
Undead Mage - 127
Scurvy - 73
Raczej 2 pierwszych by tak nisko nie uhnęło, Scurvy musiał akurat uleczyć, może Empirator ewentualnie, ale mało prawdopodobne.
Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Odjąłem 2000hp i od razu dodałem 2000hp, które w połączeniu z UHem utworzyło 3127hp = uh za 1127. Wojownik sam nie potrafi się za tyle UHnąć. Zrobiłem to w chwili, gdy padła komenda na ts do dawania loga, a więc ludzie nie mieli pztów, nie było blisko stworów, każdy szykował się do wylogowania, a nie do UHania Ciebie. W tym przypadku jest pewien, że jeden z Twoich kolegów uleczył Cię botem. + Twoja odpowiedź, że za to Cię zbanować nie mogę. ;)

Czuję się jakbym odpisywał na odwołanie ;x.

Osobiście to czuję się tą całą sytuacją zniesmaczony. Apeluje do Administracji Serwera aby rozwiązała sytuacje w następujący sposób.
Jeżeli żaden z trzech wymienionych przez Majkula magów nie przyzna się dobrowolnie do bota w ciągu 24h. Proponuję odebranie medali całej drużynie. Oczywiście szkoda niewinnych osób, ale otrzymywanie nagród lub wyróżnień w nieuczciwy sposób to nóż w plecy dla tych grających uczciwie.

Cytat:
Napisał Wicked Zobacz post
Czuć zazdrością, ale możliwość odpowiedzi na te jakże racjonalne zarzuty pozostawię Slythii, bo bardziej to w jej osobę uderza niż we mnie.
A co do zarzutów o bota, to wciąż nie doczekałem się żadnych konkretów, więc najzwyczajniej w świecie uznam to za puste i czcze gadanie sfrustrowanych osób, którym cudze sukcesy solą w oku. :)

@Up,

Scurvy chyba nawet uhów nie miał, szedł tylko jako DPS, a Empirator i Undead obaj mają maksymalne mlvle i leczą po 1900. Tak gwoli wyjaśnienia, dodania do tego, co napisałeś.
Dokładnie tak jak mówisz zajebiście zazdrościmy Ci wyboconego medalika w Altaronie ! Szczerze mówiąc to w ch*ju mam to tylko szkoda mi takich ludzi jak Miczua , Samna Lila itp którzy zawsze grali uczciwie.

Ostatnio edytowane przez Attax ; 30-09-12 o 00:00
Attax jest nieaktywny