Zobacz pojedynczy post
Stare 27-06-22, 03:04   #1
Xaderon
 
Zarejestrowany: Lis 2012
Postów: 87
Domyślnie Rozbudowa Przeszłości

Przeszlosc jako osobna linia czasowa ma stosunkowo mala mape a spory potencjal do rozbudowy. Od dawna uwazam ze tworcy mogliby tam cos dodac.

Mamy tam przeciez zwykle smoki i ich starsze wersje, czemu by nie dodac innych potworkow?

Proponuje dodac nowe respy:

- starsze weze wodne, cos co mi sie osobiscie bardzo podoba, idealnie pasowalyby na dnie jeziora pod respem nessie, kiedys o tym pisalem ze brak zejscia/dostepu na to dno to niewykorzystany potencjal + dodac miksture oddychania pod woda zeby w koncu nie tonac, pomysl bomba nie wiem czemu tych mikstur jeszcze nie ma w grze, zapewne za malo takich lokacji podwodnych bylo do tej pory

- starsze kosciane smoki, idealne na wiekszy poziom dla duchownych czy tez pod th na mniejsze poziomy

- starsze gorskie trolle, cos dla reszty subprofek czy tez pod th na mniejsze poziomy

- starsze rekinolaki, cos dla reszty subprofek czy tez pod th na mniejsze poziomy

W zalaczonej minimapie podaje przykladowy kierunek w ktorym jak dla mnie mozna by rozbudowac przeszlosc w przyszlosci, nie dotyczy starszych rekinolakow i starszych wezy wodnych, one powinny byc gdzies na polnocy, pod jeziorkiem.

Oczywiscie mozna pomyslec o innych starszych wersjach znanych nam potworkow jak np bagienne smoki, mysmenie, profany, praojce. Jezeli macie propozycje na inne starsze potworki na przeszlosci, piszcie, komentarze naleza do was.

To taka luzna propozycja na przyszlosc (moze w 2137 wejdzie), bowiem nie tworzy sie kilka takich solidnych respow od tak. A moze tworcy wezma to pod uwage i kiedys cos tam dodadza.
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)
Kliknij obrazek, aby uzyskać większą wersję

Nazwa:	miniprzeszlosci.png
Wyświetleń:	119
Rozmiar:	6.5 KB
ID:	4876  
Xaderon jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem