Zobacz pojedynczy post
Stare 19-03-22, 19:48   #30
Zetix
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 288
Domyślnie

Cytat:
Napisał Maru123 Zobacz post
...
@Zetix
1. Nagrody +1 Zmiany w dialogach -1 (ktoś spędził tyle godzin, na napisanie tak wspaniałej fabuły, i tak czytelnych dialogów, że szkoda tego ruszać, bo zrobimy z tego grę gównianą jak tibia gdzie każdy dialog to hi>mission>yes>yes)
2. To jest bardzo fajny resp dla rycerza, a uciekają na tak małej ilości HP że jednym hoxealpem gasisz go jak najmana.
3. Exp mocniej tzn. Więcej mobów na klacie, większy waste, większe ryzyko > większa stopa zwrotu gwarantuje!.
4. Możliwość dodania proszku do pieczenia.
5. Czasem myślę, że uczestnicze w jakiś para igrzyskach i każdemu z was brakuje ręki, nogi, oka lub czegokolwiek co uniemożliwia normalną grę. Walant grający na 7.4 ma chyba 4 ręce jak goro z mortalcombat. XD!

PS. Jestem w końcu za dodaniem światła! Żeby nie było że tylko narzekam.

Pozdrawiam ciepło :D
1. Jeżeli chodzi o zmiany w Dialogach chodzi o to że wracając po dłuższej przerwie miałem problem co napisać żeby wyjść wyspy. Skoro mamy samouczek to OK MINIMUM informacja "Osiągnąłeś 10 poziom Idz do zarządcy poprosić o pozwolenie na opuszczenie wyspy". i wtedy dialogi zostawmy juz w spokoju.

2. To jest całkiem fajny resp i się z tym zgadzam ale to uciekanie jak bierzesz całą klate i ucieka ci 4-5 piratów w róznych kierunkach to nic nie zrobisz z hoxe alp-a zagraj tam rycerzem pogadamy.

3. Zrobiłem tam około 15 leveli i w większości przypadków byłem na minus czasem na 0 chyba raz na plus. Ogólnie mało tam leci a porównując ilość expa tego jak sie tam obrywa do tego co zostawiają w sakiewce to jest nieadekwatne.

4. Błąd jest i minimum powinno się go poprawić żeby nie zawalało wszystkich pojemników po 1 szt, ale akurat mielenie całości za jednym rzutem jest bardziej realistyczne. widziałeś kiedyś żeby mielić zborze po jednym kłosie ?

5. Auto loot to jest tylko propozycja jeżeli by miał być wprowadzony w jakimkolwiek zakresie to myślę że sakiewki są tym co raczej kazdy zawsze zbiera dopóki nie ma nadwyżki pieniędzy bądź z danych potworów są niewarte zbierania i to jest moim zdaniem takie MAX co by można wprowadzić. Reszta by była nielogiczna bo jak ustawić co ma być zbierane. Nie widzę tego.
Zetix jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem