Zobacz pojedynczy post
Stare 27-06-11, 18:40   #9
BeastieLaknock
 
Zarejestrowany: Cze 2011
Postów: 1
post

@up
Moim zdaniem, walnąć "przypadkowo" exori pod nogi, jak jest tyle miejsca (i jeszcze akurat jak On przechodził) to jest trudno, czytając tematy na tym forum o klanie plan B coraz bardziej odechciewa mi się grać, jeszcze nawet z rooka nie wyszedłem, a tu już taka figa :(
Przeglądałem jakieś tematy stare w screenach o tym jak plan B pierwszy zabił demca, tylko to przykuło moją uwagę, ale temat był fajny i przyjemny, lecz czytając po tych tematach, klan plan B jest po prostu znudzony, lub grają tam same "nupki" które wcześnie zaczęły grać na nowym ots-ie po to, żeby pkować, lecz patrząc po wypowiedziach członków szczerze w to wątpię, mi osobiście pk nie sprawia przyjemności, jest to pewnego rodzaju trollowanie ponieważ denerwuje się tym innych ludzi. :(
Jeśli sprawa nie umilknie to własnoręcznie wbiję 150lvl i będę ich huncił (z czystej przyjemności zemsty za wszystkich dobrych, i oczywiście ave :))
A tak na serio to chciałem dodać że dobrze by było dodać serw pvp-e dla zachowania równowagi - pk na pvp-e, zwykli ludzie na zwykły serw xd
BeastieLaknock jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem