Zobacz pojedynczy post
Stare 04-05-16, 19:57   #1
inbass
 
Zarejestrowany: Sty 2015
Skąd: ~Warszawa
Postów: 335
pergamin Działanie na szkodę "projektu"/graczy

Witam.

Na wstępie chcę zaznaczyć, że osoby, które nie graja/nie logują się systematycznie nie powinny wypowiadać się w tym temacie. Jeżeli jesteś taką osobą, pomiń ten temat.

Od czego by tu zacząć... Projekt został zamknięty, pvp przeniesione na npvp...
Ludzie dalej grają, mimo iż gra nie będzie dalej rozwijana - są to głównie osoby, które zawsze grały na npvp, oprócz kilku (teraz została chyba jedna osoba). Czytając newsa Wiosenne zmiany spostrzegłem jedną rzecz, a mianowicie
Cytat:
Ostrzegamy i dajemy zarazem ostatnią szansę dla wielu z was - wszelkie formy niekonstruktywnej krytyki, destruktywnego zachowania czy szeroko rozumianego braku kultury będą od dziś dzień bardzo restrykcyjnie karane.
Mimo iż widnieje taka wiadomość to nie jest ona przestrzegana (jeżeli mogę to tak określić?). Są pewnie osoby (tak, z pvp), które nieustannie uprzykrzają grę innym. Jak? Lur/mwalle/blokowanie/wyzywanie (lurują moby nawet postacią 20 lvl'owym). Wiem i rozumiem, że projekt jest zamknięty... ale... Czy na prawdę osoby na serwerze npvp muszą tego doświadczać? Serwer ten powinien być przyjazny dla graczy. Pisałem do doradców, otrzymałem odpowiedź "co z tego? po co banować skoro i tak projekt zamknięty". Tak samo, niektórzy dostają bany za nic, dosłownie za błahostki, kiedy inni robią co chcą - są równi i równiejsi. Znam osoby, które straciły chęć do gry przez takie właśnie zajścia.

Osoby, które grają wiedzą o kim piszę. Zadziwia mnie ta osoba - lubi marnować swój czas na lurowanie innym/blokowanie ich. Może czas coś z tym zrobić? Skoro wybrańcy nie graja/nic nie robią, może pora dać "władzę" komuś kto gra i zrobi z tym porządek? Powołując się na wiosennego newsa kilka osób powinno dostać bana z miejsca.

Zachęcam do dyskusji pozostałe osoby
__________________
Aha.
inbass jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem