Temat: [pvp] Drop rate
Zobacz pojedynczy post
Stare 15-11-17, 14:48   #3
makozul
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 61
Domyślnie

ADMINISTRACJA OBUDŹCIE SIĘ!!!!

W końcu komuś się chciało opisać problem nad którym dyskutujemy już od tygodni na ts3...

Nie wiem czy na miejscu tu jest nawiązywanie do poprzednich edycji lecz z tego co pamiętam to na zeszłych edycjach grało się o wiele przyjemniej, być może dlatego, że nie musiałeś walić 6-7 hape odes kpiro w kościanego smoka? Być może temu, że nie musiałeś prosić się o teamhunta, by wykręcić więcej expa niż 300k/h ?


Serwer z dnia na dzień jest coraz mniej oblegany przez ludzi. Gracze wybierają NON-PVP, gdyż da się tam expic!. Nie to co na COM-PVP w tym momencie, dam kilka przykładów:

Gwander - expi moim zdaniem najlepiej na Altaronie, nie ma sobie równych ale mimo wszystko od 32 do 130 lvla expił na ABITAŃCACH, bo nie było innej alternatywy.

Makon - expi do tej pory(chyba) na opatach/mnichach z haper rago XD! Od 70lvla? do 140? Oczywiście mógłby pójść na kościane lub inne bzdety no ale po co? robić 300k/h bez profitu?

Nie wiem czy jest sens wymieniana dalej, przecież każdy wie jak to wygląda.

Tabelka na tej edycji? HAHH. Gdzie tu logika? Przecież to jest jakas katastrofa, że ja będąc NEKRO-ALCH muszę expić na kościanych, bo tylko tam zrobie 400-500k/h XD! Zawsze było tak, że wybierając ALCHEMIKA jako drugiej profesji tj. po Duchownym lub Nekromancie WZRASTAŁ dmg pkt w potwory z danej klasy tj. DUCHOWNY LUB NEKROMANTA. A teraz? DUCH-ALCH(102% od światła) NEKRO-ALCH (101% od światła), że tak napisze brzydko? WHAT THE FUCK?

Co jest do zmiany? Odpowiedź jest prosta. Niewiele. Co sugeruje...

- Podejść do każdego mobka indywidualnie, tzn. nie wpisać +50% ALL MONSTERS i niech sie bawią... Zmiana HP mobków to kwestia 1H!(przynajmniej ja to tak widzę). Np. HP Górskiego trolla/Warlocka/Piaskowe Hydry/Wężów Wodnych/Starszych DLI/Praojców... no tych lepszych mobków jest za duża!!!!

- Tabelka.(obowiązkowo)

- Jeżeli nie HP to być może zwiększyć wrażliwość na jakiś żywioł?

- Loot jak Wicher wspomniał jest tragiczny... Wczoraj wybraliśmy się dla testu we 4 na PROFANY, 120+ lvle, exp 430k/h na BONUSIE!(no masakra), a expiliśmy naprawde szybko, Makon tylko latał po następnego. Po 1h hunta wyszliśmy na 0! nic nam nie spadło.

- Zwiększyć dmg ludzi??(tez opcja). Przy okazji zmienić % obrazenia w PVP, zmniejszyc np. o 10-20%, gdybyście zwiększyli tabelkę(oczywiście wszystko do testów)

Konkluzja jest taka, że zwiększenie HP mobków zepsuło wszystko... Rycerz Nekro-alch jest useless, nie da rady expić na niczym solo, no chyba, że spamując czerwonego pota, bo mobki po prostu mają za dużo HP, a jego DMG jest taki sam jak DUCH-ELE...(hahaha)

Wzięcie osób na testa lub wysłuchanie propozycji osób, które tu grają od 1 edycji, osób które tutaj walczą i wiedzą co to znaczy poświęcenie dla zespołu i wiedzą z czym to się je. Osób które spędziły setki godzin expiąc i wiedzą co jest nie tak i co jest do naprawy.
Nie obraźcie się, ale jeżeli ja widzę że wy wprowadzacie jakieś zmiany typu:
Dodajecie jakiś loot z lisów, to mi się śmiać chcę.


Ja osobiście przestaje od dziś grać aktywnie na tym serwerze, do czasu aż ADMINISTRACJA zrobi jakiś krok w stronę serwera. Zapewne mój team pójdzie w moje ślady, no zobaczymy :).
makozul jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem