Zobacz pojedynczy post
Stare 09-01-16, 21:27   #98
Trixis
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 231
uśmiech

Cytat:
Napisał Mervakis Zobacz post
Podstawowa kwestia - ile teamów testerów, tyle balansów. To co dla Ciebie/mnie jest balansem, dla exp loverów jest gównem, a co dla exp loverów jest PRO ELO balansem jest dla Nas gównem. Zaproponowałeś żeby zrobić team 5 testerów, każdy skład ustaliłby co innego. Pisząc 1 osoba chodzi mi o 1 konkretną wizję, a nie realizowanie propozycji składanych przez skrajnie różne podejścia.
Chyba źle mnie zrozumiałeś, nie 5 teamów tylko 5 osób tworzący 1 team ,który będzie tworzyć balans. W przeciwieństwie do Ciebie ja spędzam bardzo dużo czasu rozmawiając z ludzmi na komunikatorach nie znając ich w życiu realnym . I wiesz co? Jakoś świetnie się z nimi dogaduję, mamy podobne zdania dotyczące balansu . Ty jako osoba ,która tylko czyta nasze posty, które najczęściej nie wyrażające tego co mają , stwierdzasz i zakładasz z góry ,że będzie źle . Chłopie razem można wszystko , ludzie to ludzie . Największe firmy na świecie / gry też nie są tworzone przez jedną osobę .

Jak robiłeś jakiś projekt w grupie przypuśćmy 4 osobowej do szkoły to też kazałeś innym siedzieć cicho bo miałeś na to swój pomysł?
Sory za przykład, nie powinienem tak porównywać no ale stwierdzam tylko fakt

P.S wprowadźcie lajki pod postami tak jak na fejsie

Ostatnio edytowane przez Trixis ; 09-01-16 o 21:34
Trixis jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem