Zobacz pojedynczy post
Stare 09-01-16, 19:08   #95
ezzak
 
Zarejestrowany: Maj 2015
Postów: 126
Domyślnie

Ty masz tak zaorane w głowie, że szkoda gadać. Znów się człowiek rozpisać musi.

Po pierwsze i najważniejsze, niemal nikomu nie przeszkadzają wnęki, tylko jacyś fanatycy starych, mieszanych setów, bo wolą stare, które było dobre, niż nowe, które może być lepsze (obecnie jest wiadomo jakie).
Po drugie, tabelki nie są złe, nawet bardzo dobrze że subprofesje definiują styl gry postaci.
Po trzecie, napisz tutaj graczom, że chodzi o propozycje na ukrytym forum, bo niektórzy chyba się nie domyślają o co chodzi.
Po czwarte, napisałem do Ciebie że mam dużo czasu, żebyś ogarnął mi test-serwa, ja tam mogę siedzieć i sprawdzać co będzie trzeba, ale się za bardzo poczuwasz.
Po piąte, gracze dawali tylko sugestię zmian obecnych lub dodawania nowych systemów, to wy odpowiadacie za całokształt.

A teraz lista rzeczy, którą spierdoliłeś/spierdoliliście:

* Skillowanie poziomu magicznego u maga, koszt PN za mlvl, efekt - każdy mag na serwerze jest taki sam, maksymalna różnica to może 2 mlvl'e. Jeden do dwóch dni skillowania wystarcza, następnie rozdajemy pny i wystarczy expić, za zarobiony hajs zrobić set na mrok kupując perły u NPC i po miesiącu czasu jedyne co masz do roboty to kołowanie lepszego, trójwnękowego seta.

* Klejnot/perła informuje jaki bonus zostanie dodany po wbiciu do ekwipunku? Ok - tylko w tym momencie wszystkie perły powinny zostać wyjebane z oferty NPC, albo ich cena zrównana z ceną innych klejnocików (40t 100 czy coś takiego), a same perły dodane do lootu z kilku potworów, żeby było gdzie zdobyć.

* "Zwracanie się wszędzie z sakiewki" - Nie wiem co za typ to wymyślił, ale co to znaczy zwracanie się refilla z sakiewki, na 80 lvlach nam się zwracało z sakiewki na piaskowych, na 100 już zarabialiśmy, teraz profit czasami jest wyższy niż obkup, przy 1.8-2kk exp/h

* Nowy system run - super pomysł, szkoda że już od mistrzowskiej runy zadaje ona więcej obrażenia niż stara, a naładowana ma bonus 15%. A wystarczyło po prostu zastąpić opcję zakupu czaru runicznego u NPC opcją zakupu kamienia runicznego w takiej postaci jak obecna, który zadawałby identyczne obrażenia jak stara runa.

To na początek, znajdzie się tego wiele więcej. Jak macie robić na odpierdol, to po prostu nie róbcie, wszyscy będziemy szczęśliwsi.
ezzak jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem