Zobacz pojedynczy post
Stare 21-07-19, 18:32   #29
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Manipulacja - lubisz to słowo, wykorzystałeś w moim kierunku uber razy, weź przytocz jakieś przykłady bo jak o to prosiłem to no - meh.

No i kiedy ja topce się podlizywałem? Zawsze na forum było mnie pełno, na czacie również, nie było konsekwencji żadnych bo nie robiłem z tego problemów.
Zrobiłem Duch Ele woja już na starcie edycji ze względu na to, że miałem plan na expienie go pod stare haper rago, char ten jest starszy od chara Papaja prawdopodobnie.

Ryc nekro ele odstaje od reszty, nekro alch również bo comum po przerwie jak wrócił to na próbę poszliśmy na wodniki by zobaczyć jak to stoi - o dziwo, robi to lepiej niż ja i szybciej ubija, ale nadal dmg duala trochę za słaby - w sensie kryty, bo ich nie ma, można by usunąć je dualowi i różnicy by nie było bo przelicznik jest naprawdę słaby, i powinien być buff o te 300-400dmg do kryta.

Kyogre nigdy nie miał maga na głównej wyświetlanej a mimo to dawał screeny w hertagońskiej z głównej o/
Wcześniej miał swojego zwiadowce alchemika.

W ogóle, raz ja + suchy wpadliśmy po Ciebie, kyogre się wkurwił bo to było w połowie th, i dobił Cie razem z nami tam na przeszłości.
To był jeden, a to co było 2? 3 dni temu, to ja i Suchy czyli DWIE osoby nie 3 osoby 200+ po 140lvle.

Każdy jest jebanym nohandem na tej tibii, szczególnie Ty, bo mogłeś przeżyć uciec i spierdolić 5x tym knightem z healem większym od mojego tylko nie masz na hotkeyu czaru "kostelnaar", a co mam na myśli każdy nohandem?
Bo tu jest press f1 ftw.


Ktoś napisał wcześniej ładnie - trzeba tutaj jeszcze dodatkowo nekromantów paru i można robić zmiany, a to są zmiany już zrobione przez Kyogra bo wie jakie wejdą w łatce - takie są realia, macie buffy na nekro cieszcie się, szczególnie Ty rudy, chociaż na ten moment już nie krótko.
Nohands for the win!

Ukryty tekst:
Ja to przyjme wszyyystko, byle somsiad złodziej nie dostał
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem