Zobacz pojedynczy post
Stare 21-07-19, 12:15   #22
Rahilux
 
Avatar Rahilux
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 1,518
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Rahilux
Domyślnie

Chuj wi, według karmelii to ja jestem sprytny, mimo, że 3/4 rzeczy które wymieniła to nie ma żadnego zastosowania.
Już widzę jak zwiadek na respie będzie siedział zamknięty w paru sqmach i robił arrowy by dłużej siedzieć - nawet nie uzgodniliśmy cooldownów/ceny spella/kosztu many etc.

Uha nigdy nie będę już brał bo dla mnie nie ma sensu, wole mieć potki wyzdrowienia i rzucać spelle dodatkowe - bo na full spamie na hp moge się - manasować, rzucać odesy, finto, odes rago wszyystko, uh zabiera mi manasa, a mana się kończy dosyć szybko.

"Ograniczenie lvlowe tu nie pomoże. Nadal wojownik będzie kupką w pvp, bo będzie mocniej obrywał, jeśli załapie się na "shared" z wami. Może jego obrażenia będą większe, ale wszystko się wyrówna, bo sam będzie otrzymywał większe obrażenia i w zasadzie nic się nie zmieni."

nie ogarniam tego w ogóle, ale karmelia expert altaroński pewnie ma racje.


To karmi, wyjdź na tego mobka i ZARÓB na nim kokosze, nie biłaś go nigdy to chyba nie znasz % dropów, spędziłem na marmurowych trochę czasu i jedyne co wyniosłem to chat z kyogrem w którym narzekam na zmiane, że nic nie wyniosłem ._.

Równie dobrze możemy powiedzieć o całym klasztorze nekro jako najbardziej profitowym respie :O
Błogosławiona klinga za którą ludzie dadzą więcej jak za raskolnik bo jest rare.
MMM żółte materiały pewnie sporo ich leci,
świętych hełmów to chyba bp zdropie,
a czosnkowe amulety? ple ca kami.
Żeby nie było to wytłumaczę tu coś, chodzi o % szans na dany item jak i resp potwora, nie znajdziesz całego respa dedykowanego pod granitowe gargulce, ani dobrego respa marmurowych bo ten na bramie kobarta to kpina nie resp, niby dla low lvli a dowalone tyle drabinek między górkami, że tym 40lvlem chodzisz jak 5lvl wyspiarz.
Ogólnie oba moby do poprawy.


Sami nie informujemy o bossach od momentu jak ludzie nas dymają xD!
Wcześniej to ktoś sprawdził - ogarniamy ekipke i bijemy, jak komuś się nie chciało to było pewne, że zrobimy eskapade na bossa o 21 a nawet dwa bossy, że się ludzie wyrwali z tego schematu - nie nasza wina, sam nie chodziłem na większość tych śmiesznych bossów bo mi się nie chciało lub powodowałem, że bijemy go wieczorem jako tanker by więcej osób wbiło.

A o mój sprytny udźwig się nie martw, 4mbp pot + 200 wyzdro i jeszcze dropa zbieram o/



Sorry za słony/wrogi post, ale karmelia, nie znasz realiów tego serwera bijąc do 80lvla szlamki i słuchając się ludzi którzy zamiast huncić jak Ty te szlamki, to biją mysmenie.

btw.
Robimy to od graczy - dla graczy, żeby ktoś w 2019 jeszcze czerpał frajde z altarona...
Jak ludzie bili po 3k z sd na npvp i robili 5kk na piaskowych to nikt się nie czepiał.

Kierka, ale od kogo ten hunt xD.
Fafka już odpuścił większości, teraz to tylko za głupie zachowanie co najwyżej.
Ew. robisz inną postać bo i tak na cpvp nie masz takowej (chyba).

A przeniesienie postaci z spvp co nam zmieni? Może dwóch graczy dodatkowych w online, dla mnie git.
Tylko trzeba by to zrobić z jakimś savem tydzień/dwa przed zakończeniem serwera gdy to ludzie jeszcze nie wyrzucali itemów na dach.

Ostatnio edytowane przez Rahilux ; 21-07-19 o 12:23
Rahilux jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem