Zobacz pojedynczy post
Stare 25-10-17, 18:27   #2
Camol
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 73
Domyślnie

Mam aktualnie prawie 50 lvl. Większośc tego czasu spędziłem bijąc czerwie, bo nie miałem pieniędzy na poty. gdy już kupiłem 800 potków (40k) poszedłem na raindar. Wbiłem tam jakieś 80k expa, i znów byłem bez kasy, co powoduje koleny powrót na czerwie i znów exp 40k/h. Nie wiem jak jest na 100 lvl więc się nie wypowiem, ale też nie rozumiem tego pocisku, że woj jest taki super i tak fajnie może expić solo. Się okaże, jednak jak mag od 10 lvl może expić sam bo z marszu wali z pela aluka po 120 to nikt już tego nie komentuje. Wczoraj poszedłem na chwile na abi z 45~ zwiadem. Ja waliłem z broni 2h po 150 on walił z kuszy i bełtów (nie wiem jakiej nie pytałem) po 220-250. Zmiana tych szybkości pewnie po to aby, zmusić graczy do teamhuntów, no ale nie ma pewnie wojów 1h. Woj 1h ma ciężko expić od samego początku to i nikt nim nie gra. Sam zrezygnowałem z gry 1h na rzecz 2h, bo jak oficery waliły we mnie po 150 a ja w nie po 80 a teraz walą mnie po 170 a ja w nie po 150 to jasne, że wole grać 2h...
Co do ogólnej zmiany szybkości, myśle, że nerf zbyt duży.
Camol jest nieaktywny