Temat: [słowa pisane] Radosne Przemyślenia Kaela
Zobacz pojedynczy post
Stare 23-11-13, 16:11   #34
Wicked
 
Avatar Wicked
 
Zarejestrowany: Kwi 2011
Postów: 565
Domyślnie

Dziwne, bo mi teraz niemal zawsze zawyża w górę o jeden. Padłem na 135 i pół? No to na stronie będzie 136. eTc, etc. No, ale możliwe, że ja jeden tak mam, wszak Altaron ma tendencję do jednorazowych błędów.
I chcesz mi powiedzieć, że nawet pomimo, że Twoja własna gildia się śmieje, że expisz "na braku leczenia", to jednak nie ma to nic wspólnego? No, well. Widać jesteś magnesem na nieszczęścia, skoro zdarza się to tak notorycznie, podczas gdy mnie zdarzyło się jeno dwa razy. A padałem dużo więcej. Jakbym wiedział wcześniej, że tak się da, to dawno Ovcą bym miał 150. ;x
Cytat:
No bo chyba nie wyobrazasz sobie, ze padam na swoim levelu na smoku... jak nie mialem kicka ani nic
Padasz na smoku. Jak dla mnie to ewidentnie albo teraz próbujesz z siebie robić ofiarę, albo masz jakieś DC i wtedy padasz, a tłumaczysz to bugami. Nie wiem jak można paść na smoku, nawet magiem i bez leczenia, skoro smok na dobrą sprawę jest na 1-2 pociski z runki. Musiałbyś chyba być największym betonem tego servera, aby stać na smoku, nie móc się leczyć i zginąć od niego.
A co do expienia w drużynie, to ciekawe, że z reguły padasz pierwszy, a reszta potem, a jednak oddają wszystkim. No, bo jak to... nie możesz leczyć tanka i Ty padasz pierwszy? Que?
__________________
14:24 Grejpfrut [151]: nie poradzisz nic bracie mój gdy na tronie siedzi ....
Wicked jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem