Temat: [pvp] Paradoks
Zobacz pojedynczy post
Stare 23-05-14, 18:15   #18
Paradoks
 
Zarejestrowany: Kwi 2014
Postów: 42
Domyślnie

Cytat:
Napisał inveek Zobacz post
Nieźle lecisz z tym level, ale chyba też musisz dużo misji wykonywać i siedzieć na kompie całe doby :D
Bez przesady, nie całe doby Często mam takie dni, że idę do pracy tylko na kilka godzin. Do tego w kraju gdzie mieszkam pogoda zazwyczaj jest wredna i pada całe dnie więc mam wtedy te kilka godzin na grę

Kolejny odpust. Tym razem postanowiłem pomóc duszom bardziej zniewieściałych kreatur





(20bp manasów)


Każdy pewnie słyszał legendy o rycerzach, którzy powalali wielkie ziejące ogniem gady zwane smokami. Też chciałem należeć do grona tych legendarnych wojowników. Jednakże smoki nie chciały pozwolić mi na ten zaszczyt


Jednak nie poddałem się. Po odbyciu rytuału płaczu w skulonej pozycji w kącie pokoju podjąłem to wyzywanie po raz kolejny. Kiedyś będziecie dzieciom na dobranoc opowiadać legendę o dzielnym rycerzu Paradoksie, który powalał smoki samym mrugnięciem!


(10bp manasów)


Zawsze chciałem budować domki z kart wysokie jak góry, ale nigdy nie potrafiłem tego dokonać. Może byłem za mało zręczny? Myślę, że teraz ten wyczyn może mi się udać!


Kolejne odpusty, jakież ja mam dobre serce dla tych zagubionych duszyczek!



(18bp manasów )


Za moje zasługi zostałem sowicie wynagrodzony przez wyznawców Dugiona. Otrzymałem kolejne zadanie, ale z racji, że jestem przecież legendarnym rycerzem powalającym smoki to wykonałem je zanim je w ogóle zacząłem


W końcu też udało mi się ukończyć misje grabarza. Chciał mi w tym przeszkodzić złośliwy imp, ale pokazałem mu gdzie diabły zimują!



Tutaj nagroda za ładnie prowadzony temat od Garoka. Dziękuje!


To by było póki co na tylę. Ja jak zwykle zmykam do pracy a Wy zabierajcie się do komentowania!
__________________
Czy byt wszechmogący mógłby stworzyć kamień, którego nigdy nie mógłby podnieść?
Co się stanie, jeśli siła, której nic nie może zatrzymać, spotka się z obiektem, którego nic nie może poruszyć?
Paradoks jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem