Temat: Zapowiedź I
Zobacz pojedynczy post
Stare 12-04-14, 14:34   #15
Obles
 
Avatar Obles
 
Zarejestrowany: Paz 2009
Skąd: Olimp
Postów: 2,176
Wyślij wiadomość poprzez Gadu Gadu do Obles
Domyślnie

Nie przejdę obok tego nic nie napisawszy.

Cytat:
Napisał Tomurek Zobacz post
hejtuje bo tak jak event był gówniany znaczy nagrody tak i te zapowiedzi misji i super hiper dialogów npc będe chodził od npc do npc i słuchał jego opowieści robiąc przy tym flap flap Super czekałem na to ;d resp sekty swiatla/mroku jedynie fajny reszta nie robi wrazenia.
Ale Ty zdajesz sobie sprawę, że grasz w grę, która walczy o miano RPG? Dialogi, historia i fabuła są w Altaronie jednym z priorytetów, ale jak widać Ty (nie tylko Ty...) tego nie rozumiesz. Zdaje się, że jesteś zbyt ograniczony, by zrozumieć ten mały drobiazg.

Dziwi mnie to, że skretyniali gracze nie odpuścili sobie rozgrywki po wykonaniu pierwszej lepszej misji.
Bo jaki sens jest grać w grę, od której oczekujesz zupełnie czegoś innego niż ci gwarantuje?
Dobrze Ci radzę - odpuść sobie teraz, zaraz, bo Projekt będzie wymagał od graczy coraz więcej myślenia, a zdaje się, że z tym u Ciebie ciężko.

No, to teraz możesz pisać swoje wyzwiska w moim kierunku. Będą takie uargumentowane, że już mi się gęsia skórka robi ze strachu. C'mon!

//Poza tym nie ma jak to oceniać całości po zobaczeniu kilku zdjęć i kilkunastu zdań. Wiem, że jesteś światowej klasy specem od tworzenia gier i Twoja dedukcja jest na poziomie Sherlocka Holmesa. Zresztą mnie to już nie dziwi. Od lat jest w kółko to samo. Doszedłem tylko do wniosku, że niektórzy się niczego nie uczą a zamiast z wiekiem mądrzeć - głupieją. Giń, przepadnij!

Ostatnio edytowane przez Obles ; 12-04-14 o 14:39
Obles jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem