Temat: Propozycja moze jednak angielski?
Zobacz pojedynczy post
Stare 22-09-17, 16:59   #15
Figovsky
 
Avatar Figovsky
 
Zarejestrowany: Lip 2013
Postów: 470
Domyślnie

Jeszcze się chłopaki nie nauczyli uczyć na błędach, okej. Na poprzedniej edycji sytuacja wyglądała odwrotnie niż teraz, i co długo biliśmy się na poprzedniej edycji? 2-3 akcje? Jeśli to wgl nazwać akcjami, 6v10 xD

Polecam sprawdzić Wasze deski, skoro waszym zdaniem zabijałem tylko 30lvle.


40 osób skilluje pod depo? Naucz się liczyć, max 25. Co każdą edycję w pierwszy tydzień, dwa, tyle osób tam skilluje. To jest panowie, taki krąg, który zatacza koło, a wy jesteście na tyle głupi, że nawet tego nie widzicie xD


Mag słaby na 80-150? Haha. Mag to najlepsza profa, zdecydowanie op w porównaniu do każdej innej, wiem bo grałem wszystkimi. To wy płakaliście na magów, ja podziwiałem, jedynie czary ele są bezużyteczne.


Na tym bugu wbiłem zdecydowanie mniej expa niż wy. Nikt nie wiedział jak to działa. Chcecie wiedzieć czemu wyjebałem tak z lvlem? Zrobiłem prawie wszystkie misje, włącznie z rohinamem i nawet bękartem solo :*. Znam te misję na pamięć.


I special na końcu do goferka, czym ty jesteś, że do mnie pyszczysz? xD Walnąłeś rage quita na poprzedniej edycji bo mag chujowy, a jest najlepszy xD


Dupeczka was mocno musi boleć, że was potyrałem i nawet nie będziecie mieć okazji, żeby się odegrać :********

ELLO

DOMINANDO 4EVER PÓKI GRAM
Figovsky jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem