Zobacz pojedynczy post
Stare 18-01-19, 02:12   #75
hejhop
 
Zarejestrowany: Mar 2015
Postów: 236
Domyślnie

Tak kantex, a potem jak jednak chcieli po latach wrócić i nie ma śladu po postaciach to już nie wrocili.

Rip, brzmi to z sensem co proponujesz. Tylko ja wiem i wy wiecie, a administracja nie wie, że na zwykłym transferze jeden do jeden to wy na twój nonladder wbijecie na 350 lvlach, transfery spoko, ale tak jak wszyscy byli transferowani, wtedy każdemu to pasowało.

Nie mówcie o równych szansach, bo ja pamiętam wasze równe szanse 5x150 vs 1x100 neutral i nie mowie sobie. Były równe szanse, jak startował cpvp potem jak transferowani zerujac majątki wtedy nikt nic z was nie mówił. Te transfery z laddera spoko, serio mi się podobają, ale jak tak patrzę realnie, przemaniaczycie dwa i pół miesiąca, (bo pierwsze pół miesiąca oodoorzadkujecie sobie przeciwny team), tak jak potraficie maniaczyc i nagle na serwer cpvp pojawi się masa 300 lvli, które tak strasznie wam przeszkadzają.

Każdy z was tak optymistycznie mówi o tych tlumach na start sezonu. Teraz mówicie że przez ograniczony czas nie chcą grać, to nie jest prawdą. Dla was nie jest oczywistym że ludzie nie znoszą jak im coś się odbiera. Nie każdy chce przeżywać te starty i nie każdy wspomina je tak jak wy. MMORPG massive multiplayer online rolę playing gamę. Wchodzisz w świat w którym jesteś , odkrywasz go odgrywając przy tym jakaś rolę. Wy patrzcie na to jak na mecze w lolu. Wejść, zagrać i od nowa. O dziwo dostaliście cię taka możliwość, serwer sezonowy, ale nie oczekujcie, że każdy nagle tam pójdzie żebyście mieli frajdę. I to żadna szansa dla pojedynczego gracza na słuchawki, bo nikt komu nie pozwolicie nie będzie w top 3. Jasne, w ramach testów dostajecie uatrakcyjnienie, nowe mechaniki itd. Kto chce sprawdzać ten wbije, kto chce się bic, wbije. Wasze propozycje sugerują pozbierać wszystkim zbierane przez dwa lata pixele dla waszego równego startu, to jest niedorzeczne i niesprawiedliwe. Tak, dla was ja płaczę, bo mam wszystko, ale co najmniej sto osób nie ma nawet połowy tego. To że naraz w dzień jest dwadzieścia osób nie znaczy, że gra tylko dwadzieścia osób. Nowy serwer, jasne super pomysł, kiedy ten będzie pękał w szwach. Sms shop, spoko, przemyśleć, obgadac. Ale wszystkie komediowe pomysły w stylu usunąć cpvp z listy tworzenia postaci są conajmniej żałosne. Niech każdy nowy sam zadecyduje czy chce być w wiecznej fazie testów czy grać gdzieś (niby) stabilnie.
hejhop jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem