Zobacz pojedynczy post
Stare 01-02-15, 15:16   #23
Yooshi
 
Avatar Yooshi
 
Zarejestrowany: Maj 2011
Skąd: St-ce
Postów: 321
Domyślnie

Końcówka najlepsza
"Miejsca nie zabraknie"
W pustym worku jest dużo miejsca...

Ten serwer jest pusty jak miejsce w autobusie obok bezdomnego ;_;
Kiedyś myślałem, że update to fajna sprawa, ale teraz, bardziej doświadczony myślę, że ich upy wprowadzają tylko Chaos przez duże CH... (bez skojarzeń).

Altaron, ostatnia ostoja nieTibiozy w oceanie otsów ma mniej graczy od (TU cytuję)

Brazylijskich OTS'ów stawianych na 15-sto letnich laptopach

To prawda, może w Altarony gra tylko Elita (pozdrawiam) ale gra tutaj porównywalna jest do wrzucania pieniążka do fontanny, płacisz i nic z tego nie masz. Po roku czasu został wprowadzony nowy Boss (wee, tyle emocji, że spać przez tydzień nie mogłem).

Legenda głosi, że nowy silnik, że balans.... a ja myślę, że "oni" (lub on, bo nie wiem ilu "ich" zostało) zbierają piniondze do wora i uciekają za granice jak Prezes Amber Gold (lub Tajemniczy Szpieg Z Krainy Dreszczowców, ta której imienia nie wolno wymawiać!).

Robią silnik? Kto wam takiego g*wna w uszy nawciskał... Z administracji został tylko Altrel który wypowiada się na tematy dla niego wygodne, a resztę zlewa ciepłym moczem.
Wszystko jest dobrze powiadasz? Chcesz zacząć tutaj grać powiadasz? Nie obchodzi Cię, że twoja postać expiona przez rok w następnym upie będzie niczym? Lubisz być brany na ostro od tyłu? Lubisz jak mają z Ciebie beke?
Tak? To Altaron jest dla Ciebie!
Już dzisiaj zapraszamy do gry!

R.I.P
Updaty Altaronu
__________________
Superbia Avaritia Luxuria Invidia Gula Ira Acedia
18:59 Razel z Athoyra [NCL]: arogancki klaunie
23:07 Broom [HEX]: być dunem...
Yooshi jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem