Zobacz pojedynczy post
Stare 29-10-19, 09:04   #9
Exoreniuss
 
Zarejestrowany: Wrz 2017
Postów: 172
Domyślnie

Cytat:
Napisał Rahilux Zobacz post
Dążąc do ideału trzeba zwracać uwagę na szczegóły :)

No i świetnie, że nie miałem zarejestrowanego konta, po co miałbym grać wtedy na orsh otsie?
Jeżeli X-lat grałeś na najłatwiejszych edycjach z SD za 4k i tabelką 2137% to po co mi mówisz jak ma wyglądać serwer?

Bronić nie bronię, od kilku miesięcy nie gram tu w ogóle, dzienne robię by podreperować postać która pnów na oczy nie widziała.
Powiedz mi jak powinien wyglądać serwer według wojennego masochisty, mistrza zasadzek oraz punktowania na forum.
Obecnie serwer dąży "chyba" do najlepszego balansu jaki kiedykolwiek tu był na tym kurwidołku.

A jeśli potrzebujesz alternatyw do expienia to proszę:
Nowi Konkwistadorzy,
Dicerosy Bojowe,
Trolle,
Renegaci,
Tomba,
Pradawne Elfy,
Abi monstra,
Nadzorcy,
Górskie trolle,
Hydry.

Wiesz, masz też taki śmieszny czar, Visko pela aluk, może nigdy nie użyłeś, ale polecam, jest świetny :).
Najlepszy balans byl na pierwszej edycji, gdzie wbijajac poziom wzrastal dmg i leczenie . A najwiekszy poziom jaki wtedy byl to Artezon chyba 280lvl(po kilku latach stania serwera) potem byla dosyc duza przepasc. Jak wprowadzili tabelki i bicie po 4k z sd, ja nie bylem temu przychylny i przestalem wtedy grac a na administracje wlasnie wtedy polecial hejt ktory trwa do dzis. Ta zmiana nie byla z nikim konsultowana. Jezeli nie wiesz, jak to kiedyś wyglądało to szkoda, ale raczej malo inteligentne jest to, ze probujesz wmówić mi coś czego byłem największym przeciwnikiem. Jak ja mam Ciebie traktować poważnie skoro oceniasz kogoś kogo w ogóle nie znasz. Mam nadzieję, ze w zyciu masz do tego troche inne podejscie. Nie wiem ile masz lat ale zachowanie troche podobne do obecnego poziomu youtube, gdzie srednia wieku tob16 lat. Mam prawo krytykować to co robi administracja i będę to robić do czasu, aż nie zobaczę, ze idzie to w dobrym kierunku. Możliwe, ze dla pewnej grupy osób serwer przemawia, ale jest to zdecydowana mniejszosc, szanuję ale nie popieram. Największym problemem balansu (juz od kilku lat) jest to, ze calkowicie zlikwidowano przyrosty poziomowe, i postanowiono wprowadzac jakies tabelki ktore 10x trudniej ogarnac.
Przyklad:
Wbijasz 5 poziomow, leczenie u wojownika z tawisa rosnie o 10, u zwiadowcy o 15 , maga o 30. Duzo latwiejsze do zbalansowania niż % tabelki .
Ja juz nie bede sie na ten temat wypowiadał, bo bylo to juz mówione setki razy.
Exoreniuss jest nieaktywny   Odpowiedź z Cytatem